Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme hakkında hakkında lütfen bakınn

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
33
bu sitede göğüs büyütme kullandığımız kullancağımız ürünler var. Aynı ürünler türkiyededde satılmakta tam 2 katı fiyatına Breast Enhancement Supplements da bu ürünler nedense çok uygun fiyata satılmakta türkiyeyede satışı var ben şaştım kaldım girin inceleyin hemde adı sanı blinen şu breast succesler diğerleri falan anlamadım türkiyede 2 katına satılırken yabancı ülkelerde neden böyle bunu bi araştırmasını yapanınız yada bilgisi olan varsa paylaşsın sipariş vercem ama karar veremedimkafamçokkarıştı:1closedeyes:CADIARZUCADIARZU

yabancı sitelerde herşey daha ucuz zaten sadece göğüs büyütme konusunda değil giyim makyaj vs. gümrük vergisi olmadığı için mi bilmiyorum.

sitenin çevirisini yaptım kendimce türkçe satan yerlerde aynısını yazıyor dışı zaten aynısı bunda bi bit yeniği olabilirmi diye düşünmeden edemedim ilk önce ilginize teşekkürler fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar 4 kutu breast active yada breast succes almayı düşünüyorum combo olanından hemde (krem+hap) kargoda ücretsiz ayrıcadelikafaduldena.s.

X