Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri GÖGÜS BÜYÜTME ÇABALARI VE DEZAVANTAJLARI??

WAYMIS

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
330
53
36
KIZLAR MERHABA; BEN SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM. BENİMDE BİR ÇOCUĞUM VAR VE EMZİRME DÖNEMİNDEN SONRA GÖGÜSLERİM SOLDU. HATTA SOL GÖGSÜM SAĞA GÖRE KÜÇÜK KALDI HEM KÜÇÜLDÜLER HEM DENGESİZLEŞTİR HEMDE SOLDULAR. AVCUMUN İÇİNE GELMİYORDU BİLE SOL GÖGSÜM... AÇILAN KONULARI OKUDUM VE ŞÖYLE BİR PROGRAMA KARAR VERDİM:

1-ŞERBESÇİ OTO KREMİNİ GECE YATMADAN ÖNCE İKİ KEZ SÜRECEĞİM
2-HER GÜN BUZ İLE MASAJ YAPACAĞIM(BUNU BİRAZ ZOR YAPARIM GİBİ GELİYOR ÇÜNKÜ GÜN İÇİNDE İŞTE OLUYORUM AKŞAM OĞLUM EV YEMEK VB HİÇ VAKTİM KALMIYOR( )
3-SAĞ ELİMİZİ YUMRUK YAPIP SOLA BASKI DAHA SONRA SOL ELİMİZİ YUMRUK YAPIP SAĞA BASKI İLE YAPILAN SPORU BİR HAFTADIR YAPIYORUM İNANIN BİR DOLGUNLUK OLDUĞUNU FARK EDİYORUM. BU YÜZDEN BU SPORU İHMAL ETMEMEYE ÇALIŞIYORUM
4-HER REZENE ÇAYI İÇECEĞİM
5-AYRICA OĞUL OTU VE KARABAŞ OTU İÇECEĞİM. (SABAH REZENE- ÖĞLEDEN SONRA OĞUL VE KARABAŞ OTU)
6-NAR SUYUNU DUYDUM ONU İÇEÇEĞİM.
7-HER GÜN İKİ ADET HURMA YİYECEĞİM
8-KETEN TOHUMU YİYECEĞİM(DE BU miğdemi bulandıryor. bir çok kişiye göre tadı bana çok güzel geldi ama yedikten sonra miğdem bulandı)

ŞİMDİ GELELİM ASIL SORUMA;

BUNU DÜZENLİ YAPARSAM ETKİLİ OLACAĞINA İNANIYORUM AMA BUNLARIN HEPSİNİ İÇMEMİZİN BİR ZARARI OLAN VAR MI ACABA?

EN ÇOK DA KREM YAPIP SÜRECEĞİZ YA DİĞER BEBEĞİMİZ OLUR DA EMERSE ONA ZARARI OLUR MU ACABA...

BİLENİNİZ VARSA E YAPACAKLARIMDAN EKLEYECEĞİ YADA ÇIKARACAĞI VARSA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

canım ben bişey olacağını sanmıyorum.yazdıklarında sadece 4-5 ve 6 maddelere dikkat et birden yüklenme...aynı anda çok çayı içme derim.benim programımda 4 temel çay var bunlar rezene,melisa(oğulotu),hayıt ve ısırgan otu çayı..
herbirini ayrı ayrı en az 1 ay uygularım aynı günde en fazla 2 çeşit çay içilir..
keten tohumuna bu durumda gerek yok bence

cnm ben rezene çayının içine biraz anasnon katıyorum hani günlük stresten de dolayı:) ayrıca nar çiçeği yaprağı atıyorum. bu üçlü karışımı sabah 10 gibi içiyorum. ikindin 4 gibi de oğul otu ve karabaş otunu karıştırıp içiyorum. taze ısırgan otu getirttirdim ama kaynatmak nasip olmadı. onu da kompres yapk iyi diye duydum. soğuk olarak gögüslerimize bir pamuk yardımı ile kompres yapıp bir kaç saat bekletmek iyi geliyormuş. bir de içmek tabi:) sence bu bitki çaylarını ay ay mı içsek iyi...

bence öyle canım hepsinin bi arada aynı ay yada hafta içinde kullanılması ne kadar doğru olur?
gerçekten etki etmesi için birinin sürekli yani en az 1 yada 2 ay kullnılması daha mantıklı..
mesela ben sabah 1 kupa rezene içeceksem akşam 1 kupa hayıt yada oğulotu..en fazla 2 çeşit kullanırım.

HAKLISIN CNM KAŞ YAPALIM DERKEN GÖZ ÇIKARMAYALIM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…