Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten ürünlerin hepsini kullandım

blauschatz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2007
76
1
Ben göğüs büyütmeyle ilgili hemen hemen herşeyi denedim..2-3 yıl önce allbres kullandım 2 kutu sonuç alamama rağmen 6 ay sonrada breat sucess kullandım 1 kutu...Oestro krem kullandım 1 kutu, inadım krırıldı derken breast gain siparişi verdim 2 kutu onu kullandım ve burda ünlenen k.ü.ç kullandım 2 ay

Şöyle diyeyim ki bu kadar kullandığım şeylere rağmen çok çok az bir dolgunluk oldu ama bu süre zarfınde 5-6 kiloda almıştım belki de kilolarımın etkisiyle hafif dolgunlaştı göğüslerim ama cup olarak maalesef bişey değişmedi.kilo vermeye korkar oldum daha kötü olucak diye göğüslerim..senağlama

Bünyeler farklı özelliklidir diyeceksiniz ama ben kesin çözüm alanı duymadım

Daha sonra şöyle bir hesap yaptım bu ürünlere verdiğim paraya biraz daha ilave etsem ameliyat param hazır olurdu en azından 1-2 saat içinde istediğim ölçülere kavuşurdum..Sizlerin ümitlerini kırmak istemem ama sürekli bir ümitle başlamak sonucu alamamak nedir çok iyi bilenlerden biriyim.Doktorumla bugün konuştum ve gün aldım ön görüşme yapacağız artık kararımı verdim..Ameliyat kesin çözüm çünkü ..
Diğer tablerlere bantlara kremlere para vermeyin inanın paranızı havaya savurmuş olursunuz.Şimdilik sağlıcakla kalın...

Noktayi koymussun canim,soylediklerinin hepsi dogru,kremlerle sununla bununla olacak is degil bu,olsaydi zaten bu kadar insan bicak altina yatmazdi degilmi,sana iyi sanslar,umarim istedigin goguslere kavusursun.

haplar ve kremlerle göğüslerin büyüyeceğine hiç inanmadım zaten.büyüse bile sarkık olurlardı diye düşünüyorum.açıkcası ben de sadece ameliyatın çözüm olduğunu düşünüyorum.bu kış silikon yaptırmayı planlıyorum.
sen ne zaman yaptıracaksın?doktorunla yaptığın görüşmeler ve aldığın bilgileri bizimle paylaşırmısın.?böylece bizlere de karar verme konusunda yardımcı olursun.
umarım istediğin şekilde sonuçlanır.doktorla kullanacağın malzeme ve fiyatlar hakkında görüştünmü?

:uhm: aslında evet kendi kendimizi kandırmış oluyoıruz öle aman aman büyüme olmuyor bende 3 cm oldu ama gözle görülür yok sadece dolgunluk ameliyat kesin çözüm şuan yaptıramam ama evlenince kocam isterse yaptırırım sağol

haplar ve kremlerle göğüslerin büyüyeceğine hiç inanmadım zaten.büyüse bile sarkık olurlardı diye düşünüyorum.açıkcası ben de sadece ameliyatın çözüm olduğunu düşünüyorum.bu kış silikon yaptırmayı planlıyorum.
sen ne zaman yaptıracaksın?doktorunla yaptığın görüşmeler ve aldığın bilgileri bizimle paylaşırmısın.?böylece bizlere de karar verme konusunda yardımcı olursun.
umarım istediğin şekilde sonuçlanır.doktorla kullanacağın malzeme ve fiyatlar hakkında görüştünmü?

olursan bizede bilgi verirsen sevinirim canım :kahve:

Doktorumdan salı günü günü için randevu aldım, ben sürekli araştırma yaptım internetten mentor marka üzeri pütürlü damla silikon düşünüyorum en doğalı ve sık kullanılanı bu imiş ve kesi yerini göğüs altından düşünüyorum.Yine de ben fikrimi söylemeden doktorumun önereceği protez bakalım ne olacak tabiiki en uygununa o karar verecektir.

Fİyatı için tam net bişey demedi çünkü karar vereceğimiz proteze göre fiyat değişebilirmiş ama 3.500 ile 5.000 ytl.arası dedi.ama bu bahsettiğim protezin fiyat çok fazla olmadığı için 3.500ytl.gibi bir rakam çıkar sanıyorum.

Kızlar bizim toplum içine kapanık bir toplum olduğu için hiç kimsenin birbirinden haberi yok inanın o kadar fazla yaptıran varki herkes gizlediği için tek benmiyim acaba psikolojisine giriyoruz.

Sadece mankenler şarkıcılar değil toplumun her kesiminden özellikle güneydoğuda çok fazla yaptıran varnış abartmamıza gerek yok maddi durumumuz elverdiği sürece bence kendimizi daha iyi daha güzel hissedeceksek neden olmasın değil mi? Bende yıllardır dolgulu sutyen kullandım yaşım 31 bu yaşıma kadar gönlüme göre bikini giyemedim yani hep eksikliğini hissettim, her ne kadar eşim bunu sorun yapmasa da bir çift güzel göğüs gördükleri zaman hangi erkek bakmıyor değil mi ? Aklıma gelenler şimdilik bunlar görüşmek üzere...yasakkelime.

sevgili blauschatz yazdıklarına aynen katılıyorum.ben de son yıllardır kendime istediğim ,beğendiğim çamaşır ve bikini leri alamıyorum.kadın olarak bunlara imrensem de bu göğüssüz halim ile hiç birini giyemeyeceğimi biliyorum.
ameliyat kesin şart.
bilgilenip,karar vermek için sen hangi sitelerden araştırma yaptın?bu forumda genelde koltuk altından yapılan yerleştirmeyi tavsiye ediyorlar.
ben bu konuda çok kararsız kaldım.yani hangi protez kullanılmalı,nereden yerleştirmeli gibi.
senin ameliyatın ne zaman olacak peki.?
fikirlerini paylaşırsan memnun olurum.

sevgili blauschatz yazdıklarına aynen katılıyorum.ben de son yıllardır kendime istediğim ,beğendiğim çamaşır ve bikini leri alamıyorum.kadın olarak bunlara imrensem de bu göğüssüz halim ile hiç birini giyemeyeceğimi biliyorum.
ameliyat kesin şart.
bilgilenip,karar vermek için sen hangi sitelerden araştırma yaptın?bu forumda genelde koltuk altından yapılan yerleştirmeyi tavsiye ediyorlar.
ben bu konuda çok kararsız kaldım.yani hangi protez kullanılmalı,nereden yerleştirmeli gibi.
senin ameliyatın ne zaman olacak peki.?
fikirlerini paylaşırsan memnun olurum.

Canım ben internette meme estetiği veya plastik cerrahi diye yazdım önemli kısımlarını hep okuduım..türk sitelerinden öncesi ve sonrası resimler olmadığı için ingilizce breast augmentation yazdımresimleri inceledim ..en çok kullanılan ve en sağlıklısı meme altı imiş koltuk altından olduğu zaman memeye kadar olan deriyi sıyıra sıyıra o alana ulaşıyorlar bu da sinirlerin zedelenmesine neden oluyormuş bu sitede bir arkadaşımız bundan dolayı 2.ameliyatını olucakmış..

Hangi protezi dersen bence herkesin göğüs yapısı farklı olduğundan en uygununa dr.karar verir ama eğer göğüslerinde sarkıklık yoksa mentor marka üzeri pütürlü damla silikonlar var onu tercih et derim ben.Bende hafif sarkıklık olduğundan daha da sarkık durabilir büyümeden dolayı sanırım ben bunu kullanamayacağım.
Aklına soru takılırsa sorabilirsin çünkü ben o kadar araştırma yaptım ki prof olucam yakında :teytey:

sevgili blauschatz arkadaşım.sen yakında doktorunla görüşme yapacaktın ya..o görüşme de aldığın bilgileri bizimle burda paylaşırsan çok memnun olurum.
ben henüz doktora gitmedim.zaten kışın düşünüyorum.sen ne zaman ameliyat olmayı düşünüyorsun canım?
şu damla yada yuvarlak protez farkını yada kas altı kas üstü,yada koltuk altı meme altı..vs..bunlar biraz kafamı karıştırdı.neye karar vereceğimi bilemiyorum.
elbet doktor karar verir hangisinin olacağınada.ben yine de bu konuda bilgi sahibi olmalıyım derim.
benim göğüslerim emzirmeden dolayı büzüştü ,buruştu,içi boşaldı ve sönmüş balon gibi sarktı.anlayacağın ne ararsan var benim memelerde zarar anlamında.
o kadar sarkık ki 75 beden sütyen hem boş kalıyor tamamen hem yerinde zor duruyor...
senin göğüslerin de eğer benimkiler gibi ise.belki senin kullanacağın yöntemi doktoruma tavsiye edebilirim.

sevgili blauschatz arkadaşım.sen yakında doktorunla görüşme yapacaktın ya..o görüşme de aldığın bilgileri bizimle burda paylaşırsan çok memnun olurum.
ben henüz doktora gitmedim.zaten kışın düşünüyorum.sen ne zaman ameliyat olmayı düşünüyorsun canım?
şu damla yada yuvarlak protez farkını yada kas altı kas üstü,yada koltuk altı meme altı..vs..bunlar biraz kafamı karıştırdı.neye karar vereceğimi bilemiyorum.
elbet doktor karar verir hangisinin olacağınada.ben yine de bu konuda bilgi sahibi olmalıyım derim.
benim göğüslerim emzirmeden dolayı büzüştü ,buruştu,içi boşaldı ve sönmüş balon gibi sarktı.anlayacağın ne ararsan var benim memelerde zarar anlamında.
o kadar sarkık ki 75 beden sütyen hem boş kalıyor tamamen hem yerinde zor duruyor...
senin göğüslerin de eğer benimkiler gibi ise.belki senin kullanacağın yöntemi doktoruma tavsiye edebilirim.

Canım benim göğüslerim çok fazla sarkık değil deri yumuşaması oldu aman aman bir sarkıklık yok büzüşmede yok gergin ama dediğim gibi hafif sarkık ...Ama dediğin gibi dantelli bir sütyen veya gecelik giyememek giyindiğimizde varmı yok mu belli olmamak çok kötü .Mesela ben desteksiz veya süngersiz bikini giyindiğimde eksikliğini çok arıyorum hoş durmuyor..

Doktorumla görüştükten sonra tabiiki bana söylediklerini sizinle paylaşırım.Yarın görüşmeye gidicem doktorumla belki ölçülerimide alır cuma günü şehir dışına çıkıcam 1 haftalığına en kısa zamanda olmak istiyorum beklemek daha stresli
yani bu ay içinde kısmetse olucam.

Bendede Ayni Sorun Var
önceden Idare Ediyorduk Ama Emzirmeden Dolayi Iyice Pörsüdüler
Doğum öncesi Sütyenlerimi şimdi Taktiğimda Içleri Bomboş Duruyor.bence Iyice Kafaya Koydum Ameliyati.eşimlede Görüştüm.kişa Doğru Düşünüyorum.ama Bende Kimsenin Bilmesini Istemiyorum Yakin çevremden

Bendede Ayni Sorun Var
önceden Idare Ediyorduk Ama Emzirmeden Dolayi Iyice Pörsüdüler
Doğum öncesi Sütyenlerimi şimdi Taktiğimda Içleri Bomboş Duruyor.bence Iyice Kafaya Koydum Ameliyati.eşimlede Görüştüm.kişa Doğru Düşünüyorum.ama Bende Kimsenin Bilmesini Istemiyorum Yakin çevremden

Evet canım bende o kadar heveslenip güzel güzel dantelli gecelikler sütyenler alıyordum ama tam bedenime göre alsam yani içi boş kalmasa dahi yakışmıyorlardı bende alıp alıp giyemiyordum :1no2:
Benimde yakın çevremden kimse bilmeyecek seni anlıyorum bizim toplumun bakış açısı biraz farklı, evlisin sanırım sadece eşinin bilmesi yeterli bence...
sağlıcakla kal.

ben de sadece eşimin bilmesini isterim.ailem duysa kızarlar mutlaka.anneme çıtlattığım halde çok kızmıştı zaten.eşimle şehir dışına çoıkıp o şekilde halletmem gerekiyor yani.
blauschatz sen hangi doktor gidiyorsun.?ben devlet hastanesine bağlı çalışan bir doktora muayene ve ön görüşme için gitmiştim.fakat herhangi bir muayene ücreti falan ödemedim.sen ödüyormusun sadece muayene için.?geçen sene silikon fiyatı için 1500 ytl demişti.ama marka ,şekil falan sormadım.
bir dahaki görüşmede bilgi sahibi olup öyle gitmek istiyorum.şehir dışına çıkacağım için sürekli gidip gelmek zor olur.
ayrıca doktorun rapor yazması işine gelince ,raporu müdüre sunacağım için bu konuda da endişe duyuyorum.estetik dışında farklı bir hastalık olarak gösterebilirmiyiz raporu.benim müdür biraz muhafazakar bir tip.

ben de sadece eşimin bilmesini isterim.ailem duysa kızarlar mutlaka.anneme çıtlattığım halde çok kızmıştı zaten.eşimle şehir dışına çoıkıp o şekilde halletmem gerekiyor yani.
blauschatz sen hangi doktor gidiyorsun.?ben devlet hastanesine bağlı çalışan bir doktora muayene ve ön görüşme için gitmiştim.fakat herhangi bir muayene ücreti falan ödemedim.sen ödüyormusun sadece muayene için.?geçen sene silikon fiyatı için 1500 ytl demişti.ama marka ,şekil falan sormadım.
bir dahaki görüşmede bilgi sahibi olup öyle gitmek istiyorum.şehir dışına çıkacağım için sürekli gidip gelmek zor olur.
ayrıca doktorun rapor yazması işine gelince ,raporu müdüre sunacağım için bu konuda da endişe duyuyorum.estetik dışında farklı bir hastalık olarak gösterebilirmiyiz raporu.benim müdür biraz muhafazakar bir tip.

Canım çanakkalede yaşıyorsun galiba bence devlet hastanesi değilde varsa özel estetik merkezlerine eğer yoksa tıp fakültesi vardır orada ol. Ben mersin Tıp Fakültesinde hem öğretim görevlisi hem doçent olan doktora ameliyat olucam.
Doktorunu iyi seç adresinde yani Türk Plastik, Rekonstüktif ve Estetik Cerrahi Derneğinde üye kaydı varmı en önemlisi buna bak bu çok önemliymiş. Şehir dışına çıkmamaya özen göster bence çünkü pansumanların olacaktır dikişlerin alınacaktır kontrollerin olacaktır.Bu da bayağı zahmetli olur ..Benim ameliyat olacağım hastane arabayla evime 10dk.sürüyor.Ben de senin gibi şehir dışını düşünmüştüm hatta şehir dışındaki bir doktorla görüştüm mailleştim en az 1 hafta o şehirde kalmam gerektiğini söyledi.ve takiben diğer aylarda rutin kontrollerimin olacağını söyledi.bende vazgeçtim şehir dışından..

Rapora gelince bunu doktorun ayarlayabilir.Rapora meme bezlerinde oluşan kist ameliyatı diye yazabilir benim doktorum bunu bana söylemişti.Yoksa bende işyerine söyleyemem muhafazakar olsada olmasa da. adamların bakış açısı değişir valla :Roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben ilçede yaşadığım için mecburen şehir merkezinde amelyat olacağım.o da 2 saat mesafede.mecbur katlanacağım.yani gidip gelirim.çünkü eşim le beraber şehirde bie hafta kadar kalamam.neysee..
tıp fakültesindeki doktoru pek tavsiye etmediler.ben yine de dediğin gibi yazdığın www.tpcd.org.tr yi takip edeceğim.fakat o link şuan açılmıyor.farklı bir açılımını biliyorsan ,yazabilirmisin?
ilgin için teşekkür ederim
bilmediğim çok şeyler var yaaa...
doktor raporunda doktorun adı yani ünvanı da belli olacak sanırım .estetik cerrah gibi.
bunu da değiştirmez sanırım.

ben ilçede yaşadığım için mecburen şehir merkezinde amelyat olacağım.o da 2 saat mesafede.mecbur katlanacağım.yani gidip gelirim.çünkü eşim le beraber şehirde bie hafta kadar kalamam.neysee..
tıp fakültesindeki doktoru pek tavsiye etmediler.ben yine de dediğin gibi yazdığın www.tpcd.org.tr yi takip edeceğim.fakat o link şuan açılmıyor.farklı bir açılımını biliyorsan ,yazabilirmisin?
ilgin için teşekkür ederim
bilmediğim çok şeyler var yaaa...
doktor raporunda doktorun adı yani ünvanı da belli olacak sanırım .estetik cerrah gibi.
bunu da değiştirmez sanırım.

tamam.verdiğin adresi açabildim. sağol.
acaba ameliyat sonrası normal kendi kıyafetlerimizi giyebilir miyiz.yoksa eski alışagelmiş kıyafetlerden çok belli olur mu kiameliyat olduğumuz vs..

belki alakasız olacak ama
kadınlar neden büyük göğüs ister?
90 beden göğüslerim var fakat sarkma tehlikesi var.
genelde büyük göğüslerin sarma riski çok fazla.
en iyisi küçük göğüs..
keşke göğüslerim küçük olsaydı!!

belki alakasız olacak ama
kadınlar neden büyük göğüs ister?
90 beden göğüslerim var fakat sarkma tehlikesi var.
genelde büyük göğüslerin sarma riski çok fazla.
en iyisi küçük göğüs..
keşke göğüslerim küçük olsaydı!!
sen de haklısın canım.senin problemini anlıyorum.hatta senin işin bizimkinden de zor.biz olmayan şeylerin derdini çekiyoz,sen ise onları yük gibi taşımak zorundasın.
aslında sen sağlığın için ameliyat olman iyi olur,rahatsız oluyorsan.
bizler aslında büyük göğüs istemiyoz,ben eski haline dönsün istiyorum.yani insan bir şeylerin kıymetini kaybedince anlıyor ya işte öyle...

ya 90 olanlar hiç konuşmasın tahta olmak ne demek bilmiyolarr:KK43: insana giydiği yakışmıyo en başta :'(

X