Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyümesi ve Ergenlik(lütfen yardım edin)

Ophelia35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
169
0
Ergenlik çağındayken göğüslere küç ısırgan otu vs gibi büyütme yöntemleri uygulamak doğal büyümeyi etkiler mi? Lütfen yardım edin ne yapacağımı bilemiyorum ama ben eğer şimdi uygularsam büyümesine yardımcı olur diye düşündüm ama çokta korkuyorum hormonları falan etkilerse diye. Adaçayı içiyorum her gün 2bardak bunun bir zararı olur mu?
Ben 16yaşındayım. 53kiloyum ve 166boyum var. 75b bedenim sanırım. Yani en son alttan 74 üstten 87 idi.
Ve göbeğimde ve gögüslerimde tüyler var ama annem bunların gayet normal olduğunu söyledi başka bi arkadaşa sormuşsunuz bu tüylerin olması bişeye mi işaret?
Yardım ederseniz sevinirim sınıfımda hep büyük gögüslü ince kızlar var anlayamıyorum onların nasıl öyle oluyor şimdiden çok teşekkür ederim :KK43:

16 yaşında 13cm memen var daha ne istiyosun yavrum öp de başına koy:)biz 10 cm olsun diye ölüyoruz...eğer tüyse dediklerin önemli değil olur ama kıl gibi kalınsa ve adetlerin düzensizse bi problem olabilir bu yaştan otla çöple uğraşma göğüs ölçülerin gayet güzel ama masaj yapabilirsin zorlamadıkça onun zararı olmaz

16 yaşında 13cm memen var daha ne istiyosun yavrum öp de başına koy:)biz 10 cm olsun diye ölüyoruz...eğer tüyse dediklerin önemli değil olur ama kıl gibi kalınsa ve adetlerin düzensizse bi problem olabilir bu yaştan otla çöple uğraşma göğüs ölçülerin gayet güzel ama masaj yapabilirsin zorlamadıkça onun zararı olmaz

hangi masajları önerirsiniz?

Canim tam benim gibisin.Bende 16 yasindayim,53 kiloyum 75B takiyorum.Aynen bendede tüylenme var ve doktora gittim,normalden biraz daha fazla hormon bozuklugu varmis bende.O yüzden dogum kontrol haplarini kullaniyorum doktorumun tavsiyesiyle,adet düzensizligide var bende.Ilerde lazer yapmayi düsünüyorum.Ve siniftaki öbür kizlarin gögüsleri biraz daha büyük olmasi genetik birsey yani mesela anneninki senin yasindayken ne kadar büyükse seninki de okadar oluyor canim:)

internetten araştırınca çıkıyo birsürü masaj ben hangisi uygun gelirse onu yap keyfine göre sana kalmış..

X