Göğüs bölgemi streçle sardım,terlemek için ne yapmalıyım?

afkzbyd

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2012
312
1
kızlar göğsümü ve göbek bölgemi streçle sardım 1 saattir duruyo terlemiş üstelik spor yapmadım oturuyorum ama sadece göbek bölgem.. göğüslerim oyle duruyo terlemedi sadece alt bölgesi... pooff hani işe yarıyordu gerci tam faydasını görende olmamıs ama neyse....

Son düzenleme:
oturduğun yerden nasıl terlicen az kalk yürü bişey yap :) daha çabuk terlersin en azından :)

Ben bu streç olayını sadece kilo vermek için kullanılır diye biliyordum.
Göğüs küçültmek için de mi kullanılıyormuş? :44::44:

oyle diyolar terletir göğüsleri küçültür diye ama bilmiyorum bi faydasını gören olmamıs

Bence göğüsleri küçültmez ya.. :44:vSonuçta göbeğe sarılmasının amacı terleyerek ordaki yağları yakmak. Göğüsleri nasıl küçültecek ki? :26::26:

canım dün bende göbek kısmını streçle sadım ama mekiktir koşmadır yaptım bişeyler... göğüs için netten bak küçültücü eğrersizler var sarılı iken onlardan yap belki yarar denemedim ben hiç göğüsre streç işe yarar mı bilmiyorum

canım dün bende göbek kısmını streçle sadım ama mekiktir koşmadır yaptım bişeyler... göğüs için netten bak küçültücü eğrersizler var sarılı iken onlardan yap belki yarar denemedim ben hiç göğüsre streç işe yarar mı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…