gögüs agrısı??

eylulhusran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2011
79
0
kızlar benim merak ettiğim bişiy var hamilelikte gögüs agrısı nasıl olur?? sürekli olur mu yoksa arada bir mi gelir ve dokununcada ağrır mı ? ve adete 5 gün hala hamile kalınır mı. ilişkiden 4 gün sonra yerleşme kanaması olur mu..lütfen cevap verin bana

kişiye göre değişir
benim adet öncesindeki gibi koltuk altından acımıştı
kimisinin ucu acıyor
herkesinki farklı farklı
adete 5 gün kala hamile kalman çok zor
yumurtlama dönemlerinde ilişkiye girmen gerekir ki bu dönem de adetinden yaklaşık 15 gün öncesine tekabül eder

Son düzenleme:
benim adet belirtilerim bu ay bıraz farklı oldu..(sat 24 ekim)
1-göğüs ağrılarım olurdu her defasında ama bu defa sadece göğüs ucları sızlıyo dokunurken bıle iğne batırmış gıbı oluyo..
2-tatlı yerdım bu defa hıc canım tatlı istemıyo aksıne acı şeyler yemek ıstıyorum..
3-ılk defa batma hissi oldu,sol kasıgımda 3-4 gun sürdü..şimdi belim ve kasıklarım agrıyo
4-gittiğim bir davette köfte cok sevmeme ragmen yıyemedim sosis gıbı geldi tadı ve ben eti farklıdır dıye yordum..!
5-ihtimal veremiyorum cunku hap kullandım ekim ayında.kasımda ise eşim korundu..
6-sabah test yaptım negatif,akıntım da koyulaştı ama hala adet olmadım!!!!!

arkadaşlar lütfen yardımcı olun,buna benzer belirtileri yaşayan var mı hap kullandığı halde?

pek anlayamadım canım :26: doğum kontrol hapı mı kullandın bir ay? eğer öyleyse kullandığın ay için garanti olmuyor. hapın koruması 1. kutu bittikten sonra başlıyor.

evet canım doğum kontrol hapı kullandım..ama şöyle bir şey de var:
biz 2010 temmuz ayında evlendik ve ben 2-3 gun oncesınden kullanmaya basladım..yani evliliğimizn ılk ayı korumuş oldu,kasım ayına kadar kullandım bıraktım.bır yıl ara vermiş oldum.
ekimde tekrar başladım kasımda yıne bıraktım..eşim korundu..anlatabıldım umarım canım :) oyuzden hamilelik baya süprız olur ?

ama şimdi ekimden önce kullanmıyordun değil mi? bir yıl kullanmadın vücudun normale döndü. ilacı vücudundan attın. 1 yıl sonra yine başladığında bir ay kullanmış oldun. önceki kullandıkların etkilemezki. kafam karıştı canım kusura bakma yanlışsam :44:

tabi bir de şöyle bir şey var. benim söylediğim gibiyse bile hamile olma ihtimalin düşük.

arkadaslar peki bu gogus agrınız sureklı mı oluyodu yoksa arada gıdıp gelıyo muydu ?? ve dokundugunuzda acıyomuydu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…