Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğsümü büyüteyim derken hata mı yapıyorum acaba ?? :(

Minee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2012
60
0
Kızlar bende forumdan okuduğum bilgilerden yola çıkarak kendime bi karışım hazırladım. hayıt adaçayı rezene ve ısırganı beraber demleyip içiyorum aynı zamanda çörekotuyla masaj yapıyorum fakat bunlar hepsini bir arada yapmam zarar verir mi bünyeme tereddüt ettim... siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

canım çörek otu yağı konusunda emin misin ? bak kıllanma yapıyo diyolar, ben ona hiç başlamadım.

içtiklerin konusunda bi fikrim yok ama şöyle bi çay duydum onu içicem akşamları,
melek otu, çemen otu, şerbetçi otu
bunlarla karışık çay yapıp içiyomuşsun akşamları

evet canım göğsümde sanki kıllanmaya sebep oldu ama çok değil o yüzden bırakmadım yeni başladım zaten. senin dediklerini de duydum fakat onları da alıp abartmak istemiyorum bünyeme zarar vermeyeyim göğsüm büyüsün diye

canım bende duydum kıllanma yaptıgını bence çok fazla kullanma :KK43:

fakat dolgunlaştığını farkediyorum onu kullandıkça kızlar :KK43: bilmiyorum ki napsam

hepsi ağır olur bence hayıt ve adaçayını kullanabilirsin yada tek adaçayı mesela ben hayıt ve rezeneyi kullanıyorum birini sabah birini akşam içiyorum çörek otu yağı bende kıllanma yapmadı

Bende yaptı canım ya demekki bünyeden farkediyor. peki sen faydasını gördün mü?

kullandığımdan beri göğüs yanlarımda ağrı oluyor ve sanki alttan dolgunlaşmaya başladı genişleedi gibi çapı adetimede daha var devam edicem inş daha fazla yararını görürüm

benimde ağrımaya başladı ama masaj yaparken dolgunlaşıyor sonradan sönüyor gibi :KK43: umarım istediğimiz ölçülere ulaşırız hepimiz

aynen birde sertleşti sanki biraz eskiye göre şekilleri daha belirgin inş şimdi rezene çayımı içicem :)

olursa yazarım ki çok umutluyum inşallah :):KK34: sende bana yaz senin yaş kaç bu arada

X