Göğsümde yıllarca kalan süt bezesi ve hamilelik lütfen yardimm?

3prens1prenses

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2023
2
0
28
Selamun aleyküm hanımlar Hayırlı sabahlar. Benim küçük oğlum 3 buçuk yaşında ve tekrar hamile kaldım. Bundan bir sene önce göğsümde kitle olunca doktora gittim ve önemli bişeye benzemediği ama biyopsi yapılabilcegini ama süt bezesi olabileceğini söyledi. biyopsiden korktum yaptıramadım çünkü boş yere yaptırmaktan korktum ve yaptırıp hiç bişey çıkmayan ama biyopsi yüzünden göğüsünde sıkıntı çıkan akrabalar vardı bende evde ılık su ile masaj vs elimden geleni yaptım hacamat yaptırdım doktorun tavsiyesi ile. Ama geçtimi bilmiyorum şuan tekrar hamileyim eğer kalmışsa bu emzirme döneminde bebeğe zarar verir mi? Veya geçer mi. Ve bebeğim ve bana Zarari olurmu. Şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler.

süt bezesi olduğu da kesin değil ama dimi? En sağlıklı bilgiyi şu durumda doktordan alırsınız, ne olduğunu bilmediğimiz kitle için yararlı/zararlı demek pek doğru olmaz.

süt bezesi olduğu da kesin değil ama dimi? En sağlıklı bilgiyi şu durumda doktordan alırsınız, ne olduğunu bilmediğimiz kitle için yararlı/zararlı demek pek doğru olmaz.
Değil ama doktor cihazla baktığında önemli bişey olduğunu sanmıyorum süt bezesi olabilir ama biyopsi yapılsın dedi öyle olunca da korktum boş yere işleme girmekten. Çok teşekkür ederim cevap için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…