Göbek düşünce birşey sürdünüzmü?

sezin05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2007
304
1
Arkadaşlar kızımın göbeği bugün düştü.doktora pazartesi günü gidicez.ozamana kadar göbeğine birşey sürmek gerekiyormu?birde banyo yaptırabilirmiyim artık?biz henüz yıkamadık doktor tavsiye etmediği için.

+alkol sürdük ki göbek daha çabuk kuruyor, bize doktor yazmıştı.bu arada ben ilk gün itibarı ile yıkadım , doktorum su gelirse kurularsın hemen demişti, göbek düştükten sonrada alkolü sürmeye devam ettik bi süre .

biz göbeğimiz düşünce hemen doktora gittik.sabah düşmüştü zaten doktor bir gün beklememizi söyledi ertesi gün yıkayabilirsiniz demişti.yıkadıktan sonra temiz pemukla yada bezle kurulayın dedi.ama ben alkollü suylada sildim ilk yıkandıktan sonra.

dogumdan itibaren hiçbişey sürmeyin dediler bizde sürmedik.zaten 3. gündede düştü göbeği bir bekleyip yıkadık.

bizimde bepantendi sanırım başından beri onu sürdük düşüncede dr. 1 kaç gün daha sürün dedi sürdük bizde aralarda

bizimde göbegimiz bugün düştü annem bi kaçgün daha alkolle pansuman yap dedi..

dogdugu andan itibaren kirmizi likit tenturdiyot gibi bir sey suruldu dusdukten sonrada birkacgun surmeye devam etmemi soylediler ve surekli temizlememi soylediler oyle yapiyorum bende..
hmm... bu arada dogduktan birgun sonra yikadilar ve devaminda her gun yikandi hastanede yani bes gun
eve geldikten sonrada her gun yikiyorum diger cocuklarimida hemen ve her gun yikamistim..

dogdugu andan itibaren kirmizi likit tenturdiyot gibi bir sey suruldu dusdukten sonrada birkacgun surmeye devam etmemi soylediler ve surekli temizlememi soylediler oyle yapiyorum bende..
hmm... bu arada dogduktan birgun sonra yikadilar ve devaminda her gun yikandi hastanede yani bes gun
eve geldikten sonrada her gun yikiyorum diger cocuklarimida hemen ve her gun yikamistim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…