göbek deliğimm..:(

nickminkenari

sıkı sıkı tutun
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.397
21
arkadaşlar 2 gündür göbek deliğim ara ara akıyo agrı yok sızı yok neyin nesi bu akma karnım büyüyo ondan olabilirmi varmı böyle bişey başına gelen

daha öncedende birkez başıma gelmişdi evlenmeden önce 58 kilodan 1 ayda 65 kiloya çıkmışdım ozman dr ani akilo alışdan dolayı olmuş demişdi gerilmekden ama ozaman agrı ve sızı olmuşdu şimdi agrı ve sızı yok oooff kendime nazar deydirdim herhalde...

canım belki yine kilo alımındandır ama bence en kısa zamanda doktorunla görüş belki başka birşeydir

bende 31 haftalık hamileyim bugün benimde aynı şekilde göbek deliğimin bölgesinde çok hafif bi ıslaklık gördüm bende aynı şekilde hiçbir ağrı sızı yok
hafta sonu doktoruma gittiğimde soracağım ne olduğunu
umurım kötü bişey değildir

dünden beri sürekli kontrol ediyorum göbek deliğime temiz bez koydum ama bi daha olmadı
bende doktoruma gittiğimde sorucam
mutlaka senide bilgilendiririm

son ay zaten dısarı frlıo delık..ben 8 deyım frladı frlıcak..acıyo yanıo bnmde karnn gerılmesyle ilgili..gayet nrmel.telaşa gerek yokkkaydirigubbakcemile3

canım endişlenenmeni istemem çocukken çok ip atlardım halk arasında göbek düşmesi yada mide düşmesi denilen bir hadise başıma geldi göbek deiliği açılıyor ve pis bi su gelliyordu ve ağrı vardı sonra yaşlı bir teyze çevirdii parmağıyla göbeğimii öyle düzelmiştim ama belki seninki kiloyla alakalıdır yada hamilelkle kesinlikle doktora danışmalısın canım geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…