göbek deligi

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
kızlar benim aksamları göbek deligim ve cevresi acıyo ve karnım cok setr olup gerginleşiyo sizinde oluyomu kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Evet canım bende de oluyor..Sanırım akşama doğru gaz problemlerimiz arttığı için oluyor.. Ayrıca kıyafetlerinin çok sıkmamasına da dikkat etmelisin..Sanırım biraz o da etkiliyor..

kızlar benim aksamları göbek deligim ve cevresi acıyo ve karnım cok setr olup gerginleşiyo sizinde oluyomu kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Çiğdemciğim 25+5 günlüğüm,gecen hafta karnım ,akşamları inanılmaz sert oluyordu ve gerginleşiyordu..taş gibiydi...dr sordum ve uzun süre ayakta kalmamam gerektiğini

söyledi, ayrıca gerginlik ve şişkinliğe karşı Magnesıum Diasporal ilacını verdi..,karnım sanırım şuan olması gerektiği gibi,daha yumuşak :)

kızlar birde benim göbek deliğimi içerden çekiolar sanki:bbo: resmen alttan biri çekio sanki tuhaf bi duygu benim yaramazmı yapıo yoksa sizde de oluomu?

bazı hamilelein göbek delikleri değişiyo bende hiç olmadı öyle bir durum şu göbeğin altındaki çizgide olmadıCADIARZU

Kızlar göbek çizgisi bende de yok ama aklıma takılan birşey var..Tam göbek deliğinin etrafı sanki halka şeklinde morluk..yani tam olarak göbek deliğini çevreleyen bir mor halka daha tabi biraz genişçe..doktora da sormadım ama aynaya baktığımda beni rahatsız ediyor..üstünde fazla durmadım ama sormak lazımmı bilmiyorum...

naze o morluk gibi sey bende de oldu.kara gibi degişik b renk.ama zaten gebelikten dolayı bazyerlerin rengi degişiyor ya bence ondan oluyor.dogumdan sonra döbek geliği düzelirmiş.gene de sor ama ben takmıorum hiç.

Ay benimde göbek deliğim gerilmekten elips gibi oldu yaa,demek herkeste böyle acayip şeyler oluyomuş,Okuyunca içim rahatladı he:enbuyukkk:

:nazar:

benimde göbek deliğim elips gibi oldu küçüldü nerdeyse kapancak gözükmiycek:))bendede o çizgi oluşmadı ya keşke oluşsa ama istiyorum ben:)) birde sizin dediginiz o sertleşiyo sonra gevşiyo ya o kasılma değilmi hani son aylarda oluyo doğuma hazırlıyo vücut kendini ve doğumdada öyle kasılmalar oluyo ben öyle bliyorum eger öyleyse ciddi bişey değilmi doktora soralım?

:nazar:
benimde göbek deliğim elips gibi oldu küçüldü nerdeyse kapancak gözükmiycek:))bendede o çizgi oluşmadı ya keşke oluşsa ama istiyorum ben:)) birde sizin dediginiz o sertleşiyo sonra gevşiyo ya o kasılma değilmi hani son aylarda oluyo doğuma hazırlıyo vücut kendini ve doğumdada öyle kasılmalar oluyo ben öyle bliyorum eger öyleyse ciddi bişey değilmi doktora soralım?

canım benim bildiğim kadarıyla göbek deliğinin altındaki o çizgi eğer bebek erkekse koyu ve belirgin olurmuş rengi bende bakıp duruyorum ama benimde yok sanırım kız olcak cinsiyetini öğrenemedik daha.20+4 benim gebelik

merhaba benim de göbekdeliğimin içini merak ettim ve serçe parmağımla baktımağnada kendime bakarken krem rengine yakı sarı bi şeyçıktı elim de ovaladımve eridi bu ne olabilir acaba?

Kızlar göbek çizgisi bende de yok ama aklıma takılan birşey var..Tam göbek deliğinin etrafı sanki halka şeklinde morluk..yani tam olarak göbek deliğini çevreleyen bir mor halka daha tabi biraz genişçe..doktora da sormadım ama aynaya baktığımda beni rahatsız ediyor..üstünde fazla durmadım ama sormak lazımmı bilmiyorum...

o morluk bendede oldu
niye oldu tedirginim
konunun üzerinden epey geçmiş ama ben yinede yazayım dedim
normal mi acaba o göbek etrafında halka şeklinde morluk:KK17:

X