Saç Bakım Ürünleri Gne kremleri sa ularna srlr m ?

ezgi35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2008
295
1
33
a.s. Merhaba bayanlar bir şey geldi aklıma.hani bu koruma kafkörlü güneş kremleri varya sonucta onlar da uv filtreli ürünler yani bunları saclarımızın uçlarına da sürsek acaba deniz ve güneşin olumsuz etkilerinden korur mu saclarımzıı kırılmalara falan karsı.:sm_confused:çünkü yazın gercekten saclar etkileniyor denizden havuzdan.
hani bu kremler de su gecirmez oluyorlar ya dayanıklı oluyolar yani bi derece . ??
böyle kullananlar var mı acaba?? merak ettim bi fikirlerinizi alaym dedim bayanlar:enbuyukkk:

benim arkadasım sürüyodu denize girmeden ama sanmıyorum koruyacağını..o zaman el kremleride nemlendirirdi saçı...:)

Bebek yağı sürüldüğünde koruyor diye duymuştum. Hiç denemedim ama bu yaz deneyeceğim.......

nemlendırıcı gunes korumalı herturlu krem yazın denızın havuzun ve gunesın etkısınden koruyabılıyor acan mutlaka cok ıyı arındırılmalı sacta uzun sure tutulmalı cunku sacların havasız kalıp canlılıgını kaybetmesıne neden oluyor..

hmm teşeekr ederm ilgilendiğiniz için a.s.
peki bizim saçımıza bakım yapmak için sürdüğümüz bitkisel yağlar da korur mu acabaa?? güneşe cıkmadan denize girmeden önce sürsek ama deniz yağlanııırrr sırnaşık şey:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…