Saç Bakım Ürünleri gliss onarıcı saç bakım maskesi kullanan var mı?

canım ben şahsen uçları onarıcı bişiler arayışındayım eğer seninde kullanma sebebin buysa yada iyi gelirse haber verirsen sevinirim..

benim siparis ettiklerimde sacı komple onarıcı john friedanın kremleri canm etkılı olcagını dusunuorm bakalm =)

tmm canım sağol aklımda bulunsun..uygulayacağım bakımlar iyi gelmezse birde bunu denerim..

benim sacım sarı oldugu için sarı sac için olanını sectım acıklamaında bu yazıo

Sarı Tonlardaki Saçlara Özel Hacim Kazandıran Kalınlaştırıcı Bakım Maskesi
İçeriğindeki patentli Light Enhancers teknolojisi ile ince telli ve zayıf saçlara hacim ve dolgunluk kazndırmaya yardımcı olur. Sarı tonlardaki saçlara özel geliştirilmiş hafif förmülü ışığı daha iyi yansıtarak, saçların canlı ve parlak görünmesini destekler.(Diğer saç renklerinin de kullanımına uygundur.

diger üründe John Frieda Full Repair Onarıcı Bakım Maskesi 150 ml

Son düzenleme:

bnm saç uçlarımda sarı varla yok gibi çok az boya kalıntıları işte :26:
çok teşekkür ederim araştırıp bakıcam aklımdakiler iyi gelmezse ilk iş bu sölediklerini alırım:128:

Ben sari saclarimi ozledim

Gliss ultimate repair serisinin maskesini kullanıyorum çok güzel.. Saçıma 2-3 günde bir uyguluyorum. Gayet yumuşatıyor hatta ertesi gün yıkarken bile saçım dolaşmıyor.Şampuan olarakta Gliss marrakesh oil&coconutlı kahverengi serisini kullanıyorum. Sprey saç kremimde turuncu serisi hepsi farklı seriden karıştırdım ama turuncudan memnun değilim ben siyahı deneyeceğim spreyde.

kızlar şu seri hakkında neler düşünüyosunuz kullanan vardır muhakkak ben alıcam ama
yaramazsa diye bi kuşku hep var içimde bide sizlerden yorum alayım dedim
Eki Görüntüle 601456

Şuan şampuanını kullanıyorum. İlk defa Gliss'in bir şampuanının kokusunu beğendim ve şampuanından çok memnun kaldım saçlarıma iyi geldi.

o zaman elde var bir diğer ürünlerle ilgili güzel bişiler duyarsam gidip alıcam hemen cevap için tşk canım..

Ben gecen yil kullanmistim pek de gozle gorulur gibi etkisi olmadi bende, kampuste panthenenin tanitim standindan aldigim tek kullanimlik maskeler cok daha yumusacik yapmisti hatta standdaki kiz bana bir suru vermisti arkadaslara da vermistim onlarda memnun kalmisti ama gliss panthene den daha iyidir diye bitince glissunkini aldim ama memnun kalmadim

siyah seri çok iyi yaa ama
maskeyi 1dk yazmasına rağmen daha fazla tutmalı saçta yumuşacık yapıyo
memnunum...

bende siyah ve sarı arasında kaldım acaba siz kullandınız mı

evet canım ben siyahı epey kullandım
yalnız şöyle bi durum var ki ilk zamanlar iyi gelse de bi süre sonra sertleştiriyor saçı
onun yerine elidorun turuncu serisindeki spreyi öneririm mis gibi kokuyo ve
çook yumuşak yapıyo saçı hele de saç nemlyken uygulandığında..

1-2 senedir gliss in boyalı ve röfleli saçlar için olan şampuan & saç kremini ve yeni çıkan siyah seri 3 kat daha fazla keratinli olanının sıvılaştırılmış kremini kullanıyorum. daha iyisini bulamadığım için . neredeyse bütün şampuan ve kremlerini denedim. 2 günde bir düzleştirici uyguladığımdan mıdır nedir ben bir faydasını görmedim saçlarımın uçları çok kuru . boyalı olduğundan da farklı cins bir şampuanda kullanamıyorum boyalı saçlar için alıyorum yani. elidorun turuncu serisine geçmeyi düşünüyorum bitince. tabi sıvı saç kremine devam ederim kolay açıyor saçlarımı bir ondan memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…