Saç Bakım Ürünleri gliss onarıcı saç bakım maskesi kullanan var mı?

özellikle kışın bekletirken üşüdüğüm için kullanmaya üşeniyorum ama uzun zamandır kullandığım bitince tekrar aldığım tek maske budur. o fiyata koca kutu ve çok uzun süre gidiyor. biraz bile bekletsem saçlarım çok kolay taranıyor bayağı uzun ve kıvırcık saçlı olduğum halde. ayrıca sprey şeklinde durulanmayan saç kremini de hep kullanırım. saçımı tararken bile bi yerde tarak takılsa azıcık sıkarım açılır. yalnız şampuanı bana iyi gelmedi. kuru saçlara uygun olabilir.

arkadaşlar ben gliss hasas kuru ve yıpranmış saçlar (pembe) olanını kullanıyorum her bakımdan çok güzel yumaşacık ve parlak yapıyor fakat bende kepek yaptı uzun süredir kullandığım şampuanımı değiştirdiğimden mi yoksa glissden onu pek çözemedmm kullanalarda böyle bir sorun oldu mu acaba yardımcı olursanız sevinirim...:) şimdiden teşekkürler..

saçlarımı haftada 2 kez düzleştiyrm bu maske onarmaya ve korumaya yardımcı olur mu sizce saçlarımı acil uzatmam lazım da ama düzleştircidende vazgeçemem......

bu yenilendi kutunun üzerinde 1 dakika bekletin yazıyor atrtık ben 1.5-2 dk bekletiyorum ama
çook memnunum kokusu çok güzel mis gibi kokuyo saçlarım ve yumuşacık yapıyo tavsiye ederim

gliss i ben kullundım canım kesinlikle tavsiye ederim.cok güzel yıpranmayı cok aza indiriyor

ben glissin sıvı durulanmayan saç kremini kullanıyorum kurutmadan önce sıkıyorum diğer durulanmayan kremler gibi ağırlaştırmıyor çok memnunum

kızlar ben pembe olanını haftada birqün kullanıyorum normalde yumsak olansaclarımı daha da sertlestiriyor.s

Ben her banyoda kullanıyorum bunu(saçalrım röfleli olduğu için) çok memnunum.Bugün kıreminide aldım...Umarım ondan da memnun kalırım.

birçok saç maskesi denedim ama kesinlikle glissinki harika gerçekten farketirio hatta kuaform bile farketti:)

ben siyah olan spreyini yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum, 3 kat keratin içeriyormuş. saçlarım çok kolay taranır oldu..

canım ya ürünün bi resmini eklermisin epey bi karıştı kafam bu ürünü kullanıp saçı dökülende olmuş ama aynımı acaba :44:

çok yıpranmış ve kuru saçlar için yazıyor üstünde. bunun aynısı canım

bu mu saç döküyormuş acaba anlamadım ben yeni başladım bbuna eğer saç döküyosa kullanmıyım :44:

Glissin kırmızı kutuda olanını kullanıorm dus sonrası duru saca suruorum ve yıkıorm tekrar cok duzel yumusatıo sacı ve parlaklık verıo.. ve kuaforum john friedanın urunlerını onermıstı smdı onları sıpariş ettım sac canlandırıcı ve parlatıcı yumusatıcı ozellgı var deneyıp yazarm

sanırım bu canım ultimate repair demişti arkadaş çünkü ama mevsimseldir dedik ondanda olabileceğini kabullendi o yüzden senide etkilemeyim şimdi:44:

sanırım bu canım ultimate repair demişti arkadaş çünkü ama mevsimseldir dedik ondanda olabileceğini kabullendi o yüzden senide etkilemeyim şimdi:44:

biraz daha kullanmaya devam edeyim o zaman saçımı dökerse yazarım :)

canım ben şahsen uçları onarıcı bişiler arayışındayım eğer seninde kullanma sebebin buysa yada iyi gelirse haber verirsen sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…