Saç Şekillendiriciler Gliss Hair Repair Spray (220 Derece)

Mrvenr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
18
0
Geçen gün markette görünce hemen aldım ve sizlerle paylaşmak istedim eminim birçoğunuzun işine yarıycaktır

Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi
Yüksek ısıda şekillendirilen saçları yıpranmaya karşı koruyan ve bakım sağlayan sprey.

Her yıkamadan sonra yüksek ısıda kurutulan saçlara Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi ile kusursuz koruma ve bakım geliyor. Saç bakım uzmanı Schwarzkopf’un sunduğu Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi ile saçlar, 220oC’ye kadar sıcaklıklarda dahi parlak, sağlıklı ve göz alıcı görünümünden hiç bir şey yitirmiyor.

Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi, saçı kurutucu ve şekillendiricilerin yıpratıcı etkisine karşı korur, bakımını yapar, özel formülü ile saça nem takviyesi yapar ve böylelikle saçın kuruyarak yıpranmasını önler.

Her tip saça uygun

Sık sık yüksek ısı uygulanarak şekillendirilen, düzleştirilen saçlar artık yıpranmaya karşı korumasız değil. Schwarzkopf uzmanlığı ile sunulan kusursuz bir çözüm olan Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi, tüm saç tiplerine uygulanabiliyor, ayrıca saçın yatışmasını ve parlaklık kazanmasını sağlıyor.

Nemli saçlara kolayca uygulanıyor

Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi, havlu ile nemi alınmış saça eşit miktarda püskürtülerek uygulanıyor. Saçlar daha sonra kurutma makinesi ile kurutuluyor. Saç düzleştirici veya maşa gibi şekillendirici kullanmadan önce saçlardaki yıpranmayı önlemek için, saçlar tamamen kurutulduktan sonra Gliss Isıya Karşı Koruyucu Bakım Spreyi uygulanıyor.

işe yaradı mı etkilerini de yazar mısın? yada kullananlar memnun mu? yağlanmayı hızlandırıyor mu? çok sönük bi hava veriyor mu ?

işe yaradı mı etkilerini de yazar mısın? yada kullananlar memnun mu? yağlanmayı hızlandırıyor mu? çok sönük bi hava veriyor mu ?

Yeni bir ürün sanırım internette pek yorum bulamadım ürün hakkında.Bende saçımı yeni kestirdim yanmasını istemiyorum pek o yüzden daha çok doğal haliyle kullanmaya özen gösteriyorum.

Ben şu an için memnunum az kullandığım için pek doğru olur mu yorumum bilmiyorum ama saçımın daha az zarar gördüğünü hissediyorum ben ve kabarıklığa da etkisi olduğunu düşünüyorum.Saçımı kurutmadan önce mutlaka sıkıyorum ve saçlarım önceki hallerinden daha güzel duruyor gibi geldi bana.Ama düzleştiriciyle etkisi hakkında kesin bir yorum yapmak istemiyorum en kısa sürede deneyip yazıcm.

Yağlanma yapmıyo zaten saç diplerine sıkılan bir ürün değil o yüzden yağlanmada etki etmiyor.Saçı da kesinlikle söndürmüyor en azından benim saçlarımda böyle bir etki göstermedi.

yorumun için çok teşekkür ederim mutlaka bende denicem. yoksa saçlar çok fazla zarar görüyor mutlaka yan maddeler kullanmak gerekiyor

bu markanın çoğu ürününden memnun kalmış çoğu kişi.bende sıvı saç kremini aldım çokçok güzel cidden diğerlerinide araştırıyorum işe yarar olanlarını alıcam

arkadaşlar bende bu glissin spreyini kullanıyorum yalnız daha uzun süre olmadığındanmı bilmiyorum ama pek etkisini göremedim bide sıktığım zaman yapış yapış oluyo saçlarım o maskeyle yıkadğım yumuşacık saçlarım çok kuru ve yapış yapış oluyo ürünü başka kullanan arkadaşlar sizede böyle etki ettimi sizce yararı olurmu saçlarımı çok düzleştiriyorum boyuyorumda çok kırık var daha etkili bildiğiniz ürünler var mı ben şuan kullandığım ürünler bunlar

Dün Avm de görüp 9,99 Tl den aldığım şişe, fısfıs.

İlk kullanımım olumsuz, sanki yağlandırdı böyle bi acayip oldu..

Normalde bayılırım schwarzkopf' un ürünlerine, glisslerinin hemen hepsini kullandım, halen daha en az 4 adet ürünü var elimde..

Belki sacımdan dolayıdır ama sacımı da iki günde bir yıkayan birisiyim, şaşkınım yani.

Neyse tekrar denicem banyodan sonra o zaman eminim daha güzel seyler olacaktır..

Benim de saçlarımı yapış yapış yaptı önce bundan olduğu aklıma gelmedi saçlarım çok yıprandı heralde napıcam şekil de veremiyorum diye üzülürken acaba bu ürünün etkisi mi dedim, baktım ki benden başkaları da aynı sorunu yaşamış. iğrenç yapış yapış şekilsiz ve kütük gibi oldu yeni kesilmiş saçlarım. çok mu sıkıyorum diye de düşündüm ama başkasını bilmem bana yaramadı

bir merakla bende aldım saçlarımı her zaman düzleştiriyorum saç uçlarında kırıklarım çok fazla
bir umutla engeller diye düşündüm yağ vs gibi kırık önleyicidir zannettim hiçde öyle değilmiş
bildiğimiz saç spreyi donduruyor işte öyle özellikte bir ürün
saçlarımda çok kırık var saçlarımı düzleştirmeden önce sıktım güya korusun da düzleştireyim dedim ama
o kadar dondu ki düzleştirmekten vazgeçtim sprey niyetine kullanıyorum

Kızlarrrr şiddetle tavsiye ediyorummmmmmm... Ben neredeyse 2 aydır bu ürünü kullanıyorum ve hergünde saçlarıma maşa veya düzleştirici yapıyorum 180 derecede ama bir tane bile kırık yok saçımda saçlarımda ince tellidir ayrıca . Kullanırken bi yerde bi hata yapıyor olabilirsiniz, ben saçımı yıkadıktan sonra bütün saçıma sıkıyorum yani 4-5 fıs elimle bütün saçıma yediriyorum , saçlarımı tamamen kurutuyorum sonra tarıyorum yumuşacık ve parlak oluyorlar sonra da ya maşa ya da düzleştirici yapıyorum hem çok kolay şekil alıyor hemde saçlarım kırılmıyor ayrıca kokusu hiçbir şekilde kalmıyor ben çok memnunum

kızlar bende yenı aldım bu ürünü daha bu gün kulladım yıkadım sıktım ve kurumasını bekledım evet sac spreyı gıbı donuk bı goruntu verıyor ılk basta ama kuruduktan sonra hatta tam kurumadan nemlıyken taradım saclarımı o donukluk gıttı ve maskeyle yıkadıgım yumasıcık saclarımın yumusaklıgına hıc bır sey olmadı :) bırde boyle deneyın derım duzlestırmeden once de sıkıp kurumasını bekleyıp tarayacagım ondan sonra duzlestırecegım bence boyle etkılı olur ötekı turlu hem duzlestırıcıye yapısır hem de ıslak oldugu ıcın saclar daha cok yanar. Etkısıne gelınce pek bır sey dıyemıyecegım daha ılk kullanımım :) ılerleyen zamanlarda yıne yazarım :)

yağlandırıyo dediniz ben de gittim schwarzkopf un got2be midir nedir siyah bi şişede, onu aldım bakalım o da 220 dereceye kadar koruyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…