Glifor ve Dostinex Yan Etkileri Help🤢

ilaybelis

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2022
744
1.586
Arkadaslar selam bebek çalışmaları neticesinde doktor tahlil sonuçlarıma istinaden bu iki ilacı kullanmamı istedi ama ben benden geçtim mahvoldum herşeyden tiksiniyorum bi anda aklıma gelen bi yiyecekten öğürmeye başlıyorum yazarken bile midem kalkıyor suan yemek yiyemiyorum ben ne yapmalıyım doktor kullanacaksın dedi araştırmalarıma göre de bebek için çok yardımcıymış bu ilaçlar bu durumda olupta önüne geçebilen varmı yada bana ne iyi gelir lütfen yardım çok kötüyüm🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

Arkadaslar selam bebek çalışmaları neticesinde doktor tahlil sonuçlarıma istinaden bu iki ilacı kullanmamı istedi ama ben benden geçtim mahvoldum herşeyden tiksiniyorum bi anda aklıma gelen bi yiyecekten öğürmeye başlıyorum yazarken bile midem kalkıyor suan yemek yiyemiyorum ben ne yapmalıyım doktor kullanacaksın dedi araştırmalarıma göre de bebek için çok yardımcıymış bu ilaçlar bu durumda olupta önüne geçebilen varmı yada bana ne iyi gelir lütfen yardım çok kötüyüm🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
Yok mu bu ilaçları kullanmış olan su dan bile tiksindim suyu bile zorlayarak içiyorum 😭😭😭😭

Sanıyorum insülin direnci var sizde de bende glifordan çok çekmiştim matofinle değiştirdi doktor aynı etkiye sahip ilaçlar. Matofin cok dokunmamisti gerci ben yarıda bıraktım tedaviyi her zaman

bnde de insülin direnci var pcos yüzünden. gliforu tavsiye etti dr. hem kilo vermene yardımcı olur iştahı kesiyo hemde yumurta oluşumunda faydalı mutlaka al dedi. 3hafta kullandım bende sdce sabahları hafif bulantı ve inanılmaz iştah kapama yaptı. gerçekten tam kilo verdircek ilaç. deli gibi tatlı krizlerim olurdu ama günlerce aklıma çikolata vs düşmedi olanı bile yemek istemedim. ama 3.haftadan sonra bagısıklıkmı kazanıyo çözemedim bi anda iştahım eskiye dönmeye basladı zaten kocaman ilaç zor yutuluyo diyesaldım öyle bırakmıştım :KK70: her bünyede farklı etkileri oluyo kimisini mahvediyo kimisine banamıısn demiyo ilginç valla. bence dr söyleyin muadille değişsin yoksa çekilcek çile değil

X