GLİFOR KULLANANLAR HAK.

Glifor kullanarak 1 ay içinde kaç kilo verdiniz?

• hiç

OY: 6 35,3%
  • 1-5

OY: 6 35,3%
  • 1-3

OY: 0 0,0%
  • 5-10

OY: 5 29,4%

• Ankete Katılan
    17

SB888

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2016
1
0
Merhaba,:KK57:
Benim hem hashimatom hem reaktifhipoglisemim hem de insulin direncim bulunuyor.
hekimim kontrolünde 2 senedir Euthrox 50mg içiyorum, fakat hipoglisemi ile bir anda 7 kilo aldığım için Januvia verdi. Şimdi ona da başladım fakat diyet te yapmama rağmen bir farklılık olmadı. şa an kilom vucuduma fazla geldiği için acilen kilo vermem lazım dolayısıyla hem ilaclar hem de diyet konusunda olabildiğince hızlı hareket etmeliyim. son olarak ta hekim Glifor yazdı. 1 haftadır sabahları yarım olarsak glifor içiyorum, 1. haftanın sonunda günde iki yarım almaya başladım. henüz kilo açısından hiç bir farklılık görmedim. hatta internette yazan ishal gibi yan etkilere nazaran bende kabızlık yaptığını bile söyleyebilirm. :olamaz:benzer şikayetleri olan ve bahsi geçen ilaçları kullanan kişilerin yorumlarını görmek isterim.
Şimdiden teşekkür ederim.:spor:

Canım normalde o tür ilaçlar dediğin gibi ishal yapar ama sen acaba suyu mu az tüketiyorsun ne yapıyorsun?

Aç karnına soğan suyu, geceden bekletilmiş ceviz içinin suyu, yine geceden bekletilmiş taze kayısının suyu gibi doğal destekleyici tedaviler kullanabilirsin kabızlık için.

Şeker hastalığında hızlı kilo vermek için kesinlikle uzak durman gereken ilk 2 şey; yağ ve şeker.

Bunları hayatından atacaksın. Bol bol sebze, yağsuz süt yoğurt peynir et ağırlıklı gideceksin.

Yağı şekeri ve tuzu hayatından tamamen çıkardığında hızlı bir şekilde kilo vermeye başlayabilirsin. :*

Canım normalde o tür ilaçlar dediğin gibi ishal yapar ama sen acaba suyu mu az tüketiyorsun ne yapıyorsun?

Aç karnına soğan suyu, geceden bekletilmiş ceviz içinin suyu, yine geceden bekletilmiş taze kayısının suyu gibi doğal destekleyici tedaviler kullanabilirsin kabızlık için.

Şeker hastalığında hızlı kilo vermek için kesinlikle uzak durman gereken ilk 2 şey; yağ ve şeker.

Bunları hayatından atacaksın. Bol bol sebze, yağsuz süt yoğurt peynir et ağırlıklı gideceksin.

Yağı şekeri ve tuzu hayatından tamamen çıkardığında hızlı bir şekilde kilo vermeye başlayabilirsin. :*
Merhaba bende bişey sormak istiyorum ben glifor 1000 lik kullandım çok ağır gelince bıraktım 1 ay sonra tekrar başladım fakat ilk kullandığımda kilo verdiyordu fakat şuan hiç verdirmiyor. Sebebi ne olabilir?

Glifor bende iğrenç ağız kokusu yapıyor aslında kullanmam lazım ama kendimden tiksindim bu kokudan ve bıraktım şimdi mis gibiyim bar mı aynı yan etkiyi yaşayan

Canım sabah akşam yarımla mı devam edeceksin yoksa bundan sonraki hafta sabah tam akşam yarım sonraki hafta sabah akşam tam olarak mı gidiceksin? Çünkü şu an az dozla vücudunu alıştırıyosun çok bi etkisi olmaz gibi geldi bana. Şu an sabah akşam 1000 mg içiyorum yediklerime dikkat edip arada yürüyüşle 1.2 kg verdim ve ishal yaptı hatta bugün midem bulanıyo az bişey.
Bende bi ara bırakıp tekrar başlayanlardanım çünkü pat diye sabah akşam 1000 içerek başlamıştım mahfolmuştum.
Ağız kokusunu bilmiyorum bi sıkıntı yaşamadım şimdilik.

Glifor tam bir kabus.Hayati mahvediyor.Oyle boyle bir mide bulantisi degil.Babam 10 senedir kullaniyor nasil alisti hic bilmiyorum.Bunyeyle alakali sanirim.Doktor bana aksamlari yatmadan once i demisti midem bulanmasin diye.Oyle yapinca da sabaha karsi siddetli karin agrisiyla tuvalete.

Ben gunde 15 km yuridugum halde kilo veremedigim icib gitmistim safrakesesi var dediler amaliyat oldum. Bu ilaci kullaniyorum amaliyattan sonra 10 gun yurumedigim halde 5 kilo verdim suan yavas yavas yurumeye basladim ilaca devam istahi kesiyor orasi kesin..ishal kabizlik ve diger etkiler bende olmadi.. ben safradan oturu kabizlik olmasin diye sabahlari chia chia tohumu yiyorum 2 cay kasigi belki ondan olabilir.. chia tohumu gunde 2 cay kasiginj asmadigi surece vucut icin gerekli ve yararli bir omega 3mus doktorum oyle demisti..ve safra amaliyatinoldygum icin yagli ve bagzi gidalari bunyem alisana kadar kestigim icin ari polenide aliyorum gucsuz kalmamak icin buna ragmen beni aciktirmiyor ve kendini iyi hissediyoru. ... bence zarari yok simdilik

Agiz kokusu falan varsa bir doktorla konusun o ilacla alakali degil midenizdeki bir sorunla alakali.. cunki bendede reflu baslangici olama suphesi vardi ama bende agiz kokusu falan yomtu yapilan kantestinde midemde helicop pyoti oldugu cikmisti ..bana ozellikle sormuslardi agi kokusu varmi diye. Mide eksinesi falab diye allaha sukur hic biri bende yoktu.. otuzden zaten ilaci rahatca aliyorum.. arkadaslar agiz kokusi varsa midenizi bir kontrol ettirin bence

Arkadaslar 2 cay kasigichia chia tohumu veya keten tohumunun uzerine kabizmik sorununu cozebilecek bir sey tanimam her sabah ac karnina bunlari yerseniz hem kabiz kalmazsiniz hemde genclesirsiniz. Dogal omega 3

X