Glben Ergen makyaj nasl yapabilirim

D

DiD

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi DiD
Mrb,ben siteyi bayadır takip ediyordum ama üye deildim,sırf sizden akıl almak için üye oldum,ya kızlar aranızda makyajdan ii anlayan birileri varsa Gülben Ergenin bu makyajını nsl yapabileceğimi anlatabilir mı? Gurbaa prensesin yazıları çok dikkatimi çekiyor,baya anlıyor bu işlerden bana yardım edebilir mi acaba? Bu gülben ergenin kandırmazsın klibinden yapılan makyajı

Bir de bu Gülşenin sakıncalı klibinde makyajı var,çok beğeniyorum bayılıyorum ama nsl yapılmış,nerelere neler sürülmüş çıkaramıyorum :1no2:

bu da farklı bi sahneden...

• Konu Sahibi DiD
Gülben ergenin göz makyajını belki şu şekilde yapabilirsin
Siyah eyeliner,rimel, göz altınada siyah veya mavi kalem çek.
Göz kapağının ucuna mavi tonda far sür bunu yukarıya doğru fırça yardımıyla dağıtabililirsin. Gözünün üst kısmınada lila tonda farı yay.
Alt kısımda ki mavi fara gelince parmağınla gözünün ucunu çek başını yukarı kaldır ve gözünün hemen altına aynı mavi farı sür. Daha sonra fırça yardımıyla bunu hafifçe dağıt.

Dene istersen elimden bu kadarı geldi .. =)

• Konu Sahibi DiD
Gülşenin makyajında eyeliner rimel var sonra göz kapağına gümüş renginde parlak far sürülmüş üst kısmına beyaz far sürülmüş. Gözünün altında sanırım yine aynı tonda parlak far veya kalem var. Bu far belki simli sıvı farlar oluyor onlardan da olabilir. Dudağında da pembe tonda parlatıcı var.=)

• Konu Sahibi DiD
Çok saol cnım yarın bi ara denicem dediklerini :)

• Konu Sahibi DiD
Böyle resimler gördükçe benim de makyaj yapasım geliyor yaww :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…