Giyime karışan erkek normal mi

ezgigizem_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
85
-11
20
2.5 hafta önce biriyle flört etmeye başladık her şey çok güzel vs derken bazı sorunlar çıktı. Sorun ise şu kendisi doğulu benim yaşadığım ilde görev yapıyoe ve yaşadığım il gayet rahat ve baskıcı olmayan bir yer. Kendisi ise ilerleuen zamanlarda baskılar ve kurallae koymaya başladı. İşte bir kere crop giyip yanına gittim çok açık değildi bu arada 1 2 parmak karnım görünüyordu. Sonrasında o gün saçlarımı boyatıcam kaşıma piercing yaptırıcam dedim ve hayır falan demeye başladı. Bende tabiki sert çıkıştım buna karışmaya hakkı olmadığını vs söyledim evet eskiden de piercing vardı saçım boyalıydı değiştirdim beni öyle görmedi başta ama sonuçta instadq fotolarım vardı. İşte konu ilerledikçe benim ailemde tek açık bile yok senin üstüne çok gelirler demeye başladı. Sonrasındq ise bende istemiyorum öyle giyinmeni benim olana kimse bakamaz vs dedi. Değer veriyormuş ama beni aynı zamandq değiştirmeye çalışıyor. Bende konuşmayı sert bi şekilde kestim. Kimse in değişmeyeceğimi böyle kabul etmesi gerektiğini söyledim. Hatalı mıyım?

Sonrasındq ise bende istemiyorum öyle giyinmeni benim olana kimse bakamaz vs dedi.
"Vay paşam, peki paşam. Tapumu da çıkarıp eline vereyim mi?" deseydiniz. :sinirli::sinirli:

Konudan bağımsız gibi ama bu konu bana dün X'de gördüğüm bir başlığı hatırlattı.
Herifin teki (sanırım futbolcu) karısının iç çamaşırlı fotoğrafını paylaşmış.
Millet de galeyana gelmiş g*vat diye bağırıp çağırıyor.
Biri "bakın benim neyim var" diye hava atıyor, diğeri "senin olana başkasının bakmasına nasıl izin verirsin" diye havlıyor.
İki taraf da kadını sahip olunan, saklanması gereken veya hava atılabilecek bir eşya olarak görüyor.
Düşünce leş yani. "Benim olana kimse bakamazzzzzz"mış, tapusunu da çıkarıp soran olursa göstersinler bari.
Bunların hayatlarındaki kadınlar da "hoşşşt, sen de kim oluyorsun" demiyor.

Son düzenleme:
Bu adamla aynı kişi mi? Değilse sürekli kendinize uygun olmayan toksik adam buluyosunuz.

Adam bana bir yanlış anlaşılmadn dolayı bildiğiniz dayak attı. Koluma karnıma yumruklar boğazımı sıkmalar vs. Ve bu adam sırf uzak mesadeyiz diye benim üniversite okuduğum şehre gelip iş bulan birisi. Ben bu olaydan sonra tabiki ayrıldım. Onun öncesinde sinirlendiği zaman anneye küfürler kendi şahsıma ağır küfürler eden biriydi. Ben her zaman uyardım. Doktora gitti hap kullanmaya başladi düzelicem dedi ama 1 hafta sonra bu şiddet olayı yaşandı. Yaşandıktan sonra bana yalvardı gıtme kal beraber düzelelim diye ama ben kalmadım. Ayrıldıktan sonra hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor şu an. İnstagrama başka kadınları ekleme, eski yaptıği meslekleri sırf hava olsun diye hesabına yazma hesabını gizlidsn çıkarma. Ben gizli gizli takip ediyorum tabi. Yazıp sayıp sövesim geliyor hırslanıyorum bu adam benim için neler yapan biriydi. Sizce niye böyle davranıyor?

2.5 hafta önce biriyle flört etmeye başladık her şey çok güzel vs derken bazı sorunlar çıktı. Sorun ise şu kendisi doğulu benim yaşadığım ilde görev yapıyoe ve yaşadığım il gayet rahat ve baskıcı olmayan bir yer. Kendisi ise ilerleuen zamanlarda baskılar ve kurallae koymaya başladı. İşte bir kere crop giyip yanına gittim çok açık değildi bu arada 1 2 parmak karnım görünüyordu. Sonrasında o gün saçlarımı boyatıcam kaşıma piercing yaptırıcam dedim ve hayır falan demeye başladı. Bende tabiki sert çıkıştım buna karışmaya hakkı olmadığını vs söyledim evet eskiden de piercing vardı saçım boyalıydı değiştirdim beni öyle görmedi başta ama sonuçta instadq fotolarım vardı. İşte konu ilerledikçe benim ailemde tek açık bile yok senin üstüne çok gelirler demeye başladı. Sonrasındq ise bende istemiyorum öyle giyinmeni benim olana kimse bakamaz vs dedi. Değer veriyormuş ama beni aynı zamandq değiştirmeye çalışıyor. Bende konuşmayı sert bi şekilde kestim. Kimse in değişmeyeceğimi böyle kabul etmesi gerektiğini söyledim. Hatalı mıyım?
Haklısın sen kendini kimsenin ailesine göre şekillendirmek zorunda değilsin e ona bakarsan senin ailen de daha modern birini ister o değişsin o zaman onunki ana baba da seninki değil mi

İşte önceden söylüyormuş ki bilip ona göre devam edeyim
Seni böyle gördü beğendi o kabullensin bir erkek için kendinden ödün mü vereceksin. Ama bunun bir sınırı yok. Geçen çarşaf gibi bir tesettür giymiş kadın üstüne mont giymiş. Altına yapılan yorumlar omuzların belli olmaması lazım. Hiçbir zaman sınırı olmuyor yani.

haklısın ve tepkin gayet normal. herkes kendi dengiyle birlikte olsun kimse kimseyi değiştirmeye çalışmasın.

"Vay paşam, peki paşam. Tapumu da çıkarıp eline vereyim mi?" deseydiniz. :sinirli::sinirli:

Konudan bağımsız gibi ama bu konu bana dün X'de gördüğüm bir başlığı hatırlattı.
Herifin teki (sanırım futbolcu) karısının iç çamaşırlı fotoğrafını paylaşmış.
Millet de galeyana gelmiş g*vat diye bağırıp çağırıyor.
Biri "bakın benim neyim var" diye hava atıyor, diğeri "senin olana başkasının bakmasına nasıl izin verirsin" diye havlıyor.
İki taraf da kadını sahip olunan, saklanması gereken veya hava atılabilecek bir eşya olarak görüyor.
Düşünce leş yani. "Benim olana kimse bakamazzzzzz"mış, tapusunu da çıkarıp soran olursa göstersinler bari.
Bunların hayatlarındaki kadınlar da "hoşşşt, sen de kim oluyorsun" demiyor.
İşte tam hoşt sen kimsin diye düşündüğüm için kimseye kendimden ödün vermiyorım sonucu kaybetmek de olsa

X