Gitmek ile Kalmak

Ama eger yine de kalmak istiyorsan da bu huzursuzlugundan ailene bahsetme. Sen unutursun affedersin ama onlar unutmaz kinlenir ve aradaki sogukluk daha da artar.
Dua kitaplarindan dualar bul dua et insallah rabbim onun gönlünu ve vicdanini sana muti eylesin.
Rahatsızlığın icin de gecmis olsun. Ona yansitmayacagim diye kendine eziyet etme biraz naz yap. Kiymetini bilsin hasta halinle yaptigin yemegin.

Allah razı olsun. Ne söylemeliyim bilmiyorum. Düşünüyorum sadece düzelme umudu var mı evliligimin diye . Hep böyle olacak çünkü hep kötüye gitti hiç iyiye gitmedi asla

Ne güzel bir kalbini var, Allah yardımcın olsun inşallah. İnşallah hakkında en hayırlı kararı verirsin, çok dua et , Allah hayırlısıyla sıkıntılarını gidersin inşallah

affettiğin halde değişmediyse artık değişmez bırak git
bırak kendini mi öldürüyor seni kaybettiği için başını taştan taşa mı vuruyor kendi bileceği iş

affettiğin halde değişmediyse artık değişmez bırak git
bırak kendini mi öldürüyor seni kaybettiği için başını taştan taşa mı vuruyor kendi bileceği iş

Bence daha yeni evlisiniz. Biraz sabret. Yuvayi yikmak cok kolay gidersin bosanirsin bitti gitti. Ama bence onu duzeltmeye ugras muhakkak bi yerden meyve verecektir.. heleki seviyorsan sevdiginin yaninda dur. Her gununuz boyle gecmiyordur tahminimce. Arada bir mutlu gunlerinizi dusun. Kotu dusunme hic..

bence senin eşin öfkesini kontrol edemiyor kendi ailesindeki eksiklikleri senin ailene sataşarak intikamını alıyor bunu uzman bir kişiden yardım alarak çözebilirsin inşallah eşini ikna et aile terapistine gidin

Seviyorsunuz evet ama sizin eşiniz bunu haketmiyor.Bir önceki konunuzada baktım çok sağlıklı bir eşiniz yok.Siz gittiğinizde yaptığı hareketler de gösteriyor ki ciddi psikolojik rahatsızlıkları var.Çocuk olmadan iyi düşünün gelecekte bu evlilikte ne halde olacağınızı...

Sana söyleyeceğim tek şey gidicem deme ya git yada deme cunki bi süre sonra tınlamıyorlar şuan boşanma asamasindayim her kavgada gidicem diyodum gidemeyince bi süre sonra takmiyodu bile bni boşanmak çok zor sabret dua et aldatma yoksa sabret boşanmak çözüm değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…