Gitme zamani geldiginde..

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Bir insani tum hatalariyla,gunahlariyla,iyi ve kotu yonleriyle tum benligiyle hayatinin icine almak sadece sen benim hayatimdasin demekle ya da nikah memuruna evet demekle baslamadigi gibi birinin hayatindan eksilmesi de sanirim adece bitti demekle bitmeyen oncesi ve sonrasi olan uzun ve yipratici bir surec...yani o noktaya getiren davranislar sozler bakislar belki de karsilikli sususlar ..bir iliskinin yonunu belirleyen tum bunlar belki de insanin hergun bir gun daha yasayip hayat sayfasindan bir gun daha eksiltmesi gibi ,her olay ve her durum da sonu hazirlayan ve birgun daha eksilten bir darbe olabilir birliktelikten..(farkinda olunmasa da bazen..) yani hergun yasarken biraz daha olume yaklasmak gibi insan bazen attigi adimlarla kendi iliskisinin katili olabiliyor..
ve bu surec boyle devam ederken belki bir soz bekliyor karsidaki bitti denmesi icin elinden geleni yapiyor ve belki de sorumlulugu uzerinden atmak istercesine susuyor..oysa diger taraf bitti denilen dakikaya gelmemek icin biraz daha emek vermek istiyor belki kurtaririm umuduyla..elinden gelen herseyi ama herseyi yapmak istiyor vicdanini rahatlatmak icin ben elimden geleni yaptim ama olmadi demek icin,,omru boyunca kendini suclamamnin agir yukunu uzerinde hissetmemek icin belki de..
ve bitti denildiginde sadece o kelimeyi soylemekle bir bitis olmuyor tam anlamiyla..insanin yureginde icinde biryerlerde belki izleriinin tamamen silinmesi icin uzunca bir zaman gerekecek tamiri zor yaralar aciyor..
butun bunlara ragmen o sozun soylenme zamani geldiginde artik kalp beynin onune gecmemeli bence..gitme zamani geldiginde GITMELI

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…