Aile Planlaması Ginera Doğum kontrol Hapı Kullananlar?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Beysal

Prensim ikinci aşkım.....
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2012
4.800
502
Merhaba arkadaşlar çok yoğun ve uzun geçen adet dönemim için jinekolaga gittim dün akşam kansızlığım hat safada çünkü ; Ginera doğum kontrol hapını en az 1 yıl kullanmamı söyledi adetimi düzenleyeğini söyledi, ama nette okuduğum yorumların kimi çok memnun kimi çok kilo aldırdığını söylüyor ben 1 yıldır kilo vermeye çalışıyorum ve 14 kiloda verdim tekrar kilo alırsam büyük bunalım olacak bana okuduğum yazılar hep eskiye dair yeni yakın kullanan varmı yardımcı olabilirmisiniz?

kimse kullanmıyormu yani neden kimse bana cevap vermiyor bir yardımcı olsanız nolurduuuu

merhaba ginera kullandığım zaman iki kolum da çok fena ağrıyor, hatta sona doğru geceleri bile uyandıran bir ağrı oluyor ve zaman zaman baş ağrısı yapıyor, hiç başı ağrımayan bir insan olarak sölüyorum bunu. allahtan son 2 ilaç kaldı. sürekli kullanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…