gıdı ve dolgun olmayan dudak

sanayitostu

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2024
235
258
25
kızlar selam
ben çok zayıf değilim çok kilolu da değilim yani balık etliyim diyebilirim. :KK43: biraz moralimi bozuyor zaten bu durum da kilo veremiyorum yemek yemeyi sevmekten ... neyse gıdım var bariz bir şekilde ve fotolarda da gözüküyor gıdımı aldırmak ve dudağıma dolgu yaptırmak istiyorum. Dolguya özendim açıkçası sanki daha genç dururum gibi.. Bende biraz genç gözükme kaygısı var. ankara ya da istanbulda fiyatları uçuk olmayan kaliteli temiz bu işlemleri yapıcak dr önerisi alabilir miyim kızlar lütfen.. bide şunu ekliyim dedim düzenlemeyle zaten burnum çok çirkin baya kötü yani gıdı olunca da yandan ekstra berbat gözüküyorum çene hattım da belirgin olsun istiyorum varsa işlem öneriniz ona da açığım

benim kendi param var bebişim kendim öderim çalışıyorum zaten birikmiş paramla yapıcam ya taksit oluyo mu emin olamadım
Şöyle, ben ramazanda yaptırdım 7bin liraya. Birikmiş paran varsa direkt nakit öde. Ayrıca sakın güzellik merkezlerinde yaptırma. İşinin ehli doktorlara yaptır.

Şöyle, ben ramazanda yaptırdım 7bin liraya. Birikmiş paran varsa direkt nakit öde. Ayrıca sakın güzellik merkezlerinde yaptırma. İşinin ehli doktorlara yaptır.
var mı örnek doktor istanbul ankara olabilir bide dolgu taşmış düzensiz olsun istemiyorum önemliymiş

X