Giden 16 kilo ve gitmeyen bacaklar

Theceren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2018
5
2
26
Herkese merhaba. Ben 5 aydır sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ve 4 aydır düzenli spor yapıyorum. Hiç aksatmadım. Tam 16 kilo verdim. Ama bunun 15i üstümden 1i altımdan gitti sanki :KK43: bacaklarım çok az inceldi. Hala benim kilomda biri için oldukça kalın. Üstüme 38-40 beden giyiyorum. Altıma 42 anca oluyor. Sürekli yürüyüş yapmaktan sıkıldım eliptik ve ağırlık çalışması bacaklarımı daha da kalınlaştırır diye korkuyorum. 3 aylık sürede eliptik yaptım mesela özellikle baldırda kalf kasım çok belirginleşti ama incelme sıfır nasıl olurda incelir tecrübesi olan var mı çok Üzgünüm bu durumdan dolayı :110::110::110: hangi aletler egzersizler inceltmeme yardımcı olur

Benimde kilo verince ustten gider
Karatay yaptim direk alttan gitti ilginc sekilde
Acaba yagdan kaybettim diyemi anlamadim

Eger kilonu koruyabilecegine inaniyorsan kavitasyona git istedigin gibi incelir ama koruyamayacaksan kilo aldiginda ilk bacaklardan alirsin yine bende yillar once popomdan sikayetciydim. Gittim kavitasyona hallettim. Ama sonra kilo aldim. Vucut seklim ayni oldu ilk polodan aldim kiloyu. Ama kavitasyondan sonra superdi. Keske kilomu korusaymisim.

X