Gıcırdayan yatak ya da bazaya çözüm neeee?

Sunny-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2022
813
467
Eşyalarımız üç senelik fakat işten dolayı bi 5 kere değiştik yani sök tak oldu ama eşyaları düzenli kullanalı bir sene falan yeni oldur kısacası eşyalar bizi bekledi ve ben eskitemediğim eşyalardan bıktım.

Asıl sorun bazam sanırım kızlar bazaya bastırsam garç gurç ediyor ve bırakın yatmayı dizimi koysam bazaya gacırdıyor Allah için çözüm var mı ? Bu ses alt kata gidiyor mudur ? Çidden çok huzursuzum hoş bir durum da değil yatakda dönerken gacır gıcır yani eşya almak istemiyorum evim kiralık birkaç sene daha arabayı yükseltelim de yeni ev yeni eşya kodundayım ama bu sese tahammülüm kalmadı . Çözüm nedir siz böyle bir şeyle karşılaştınız mı ?????

Bizimde aynı sıkıntımiz vardı,geceleri uyumak ne mümkün usta çağırdık bazanin ayağının mobilya ya birleştiği kısma poşet koydu .İnanamadim bunca zaman bunun için mi uykusuz kalmışım

Mobilya ustası çağırın kontrol etsin bende de vardı başlığı sabitledi kurtuldum gerçek sinir bir durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…