Kontakt Lens giallo mu, yellow mu?

merkrec

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
122
0
arkadaşlar lens alıcam çok kararsızım. aslında tam istediğim renk b&L light green ama çok rahatsız edici bir lens yoksa rengi mükemmel. şimdi de gidip gidip geliyorum. freshlook elave yogunlaştırıcı lenslerden karayip aqua ve deniz yeşili , rainbow giallo, tanita tikaram yellow ve ice.. kararsız kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum fiyat aşımı çok olmayanlarından =) bu arada bugday tenli ve kumral saçlıyım. kendi gözümde çok açık kahverengi elaya kaçıyo, haresi çok kalın.

Son düzenleme:

canım evet b&l light green gerçekten tam anlamıyla doğal açık yeşil renk olan bir lens ama damarlı dokusu mahvediyor ve de simsiyah haresi..onu da kullanmıştım ordan biliyorum...

ancak diğer saydığın renklerin bu b&l light green ile alakası yok..hepsi light greenden çok farklı tonlar....aslında doku olarak en doğal lensler solotica marka olanlar ancak yeşil tonlarında başarılı bulmuyorum...o yüzden en iyi markadır diye sabit fikre kapılıp bazıları gibi sana kafadan solotica önermeyeceğim..

ben saydıklarının içinde giallo kullandım ve tanita yellow ile arasındaki farkın opaklık farkı olduğunu biliyorum yorumlardan..rainbow giallo tanita yellowa göre daha opak..ama renk olarak hemen hemen aynı gibi....diğer renkler için de o renkleri kullananlar sana yorum yaparlar..gialloyla ilgili soruların olursa ben cevaplayabilirim..ama açık renk gözlerde sarı lenslerin çok etkili olacağını düşünmüyorum ve de gözün zaten açık olduğu için gözrengi açan normal lenslere pek ihtiyacın yok sanıyorum...freshlookun yoğunlaştırıcıları seni daha canlı gösterecektir diye düşünüyorum...yani direkt sarı olan değil de daha yeşil tonlara bakmalısın bence...sarı lensler soldurabilir görünümünü...rainbow fantasy line ın light greeni de b&l nin light greenine yakın bir renk..doğal açık yeşillerden istersen ona da bakabilirisin...

Son düzenleme:
çok tesekkür ederim canım ama rainbow mat bi lens gözün canlılgını öldürüyor sanki =(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…