geyik ordinaryus profesörleri burada

Katibin Ruhu seni sormadım çünkü naptığını biliyordum benimle konuşuyordun o ara kıskanmalı konuda
Evet bak bişe daha anlatcam. Bi arkadaşımızın sevgilisi defalarca aldattı, kız affetti. Çocuğu bir kızla otobüste görmüşler, şederken. Bizim kız evlenene kadar kendi bekareti gitmesin diye izin vermiş

Merhaba kızlar, hastayım birkaç gündür. Dün test yaptırdım negatif çıktı. Siz nasılsınız?
Ohaaa sonunda ya pazartesiden beri gözlerim seni arıyor geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşirsin. Testin negatif olmasına çok sevindim. Ayy bir de zodiac katili bulunmuş biliyor musun

Oha. Yapacak başka yorum bulamadım. Sen nasıl bir okula düşmüşsün ya

Ohaaa sonunda ya pazartesiden beri gözlerim seni arıyor geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşirsin. Testin negatif olmasına çok sevindim. Ayy bir de zodiac katili bulunmuş biliyor musun
Sağ ol bebişim. Sen de geri dönmüşsün sevindim.

Zodyak katili bir efsaneydi ya bulunmasına şaşırdım.

Bir de onuncu sınıfta oğlanlardan birinin mastürbasyon videosunun yayıldığı söyleniyor. Ne kadar doğru bilmiyorum zaten benim genelde hiçbir şeyden haberim olmaz ama çocuk sonra apar topar gitti okuldan. O yüzden gitti diyorlar.

Kim çekmiş olabilir onu merak ediyorum.

Kim çekmiş olabilir onu merak ediyorum.
Bilmiyorum. Zaten ben olayları o kadar sonra öğrendim ki. Bir Tübitak projesinde onun yeni gittiği okuldan bir kızdan öğrendim düşün. Bir de üç yıla yakın zaman geçti çok hatırlamıyorum. O zaman da hiç düşünmemiştim gerçekten kim çekmiş olabilir acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…