geyik ordinaryus profesörleri burada

Sen nasıl istersen öyle yaz gurban olduğum.
Dün kız arkadaşının futbol topunu duvar çıkıntısına düşürdü . Top düşsün ordan diye 40 dakika uğraştım taşlar attım sopa attım oraya. Top orjinaldi yoksa parasını ödeyecektik. Aldık sonunda ama tüm kemiklerimde ağrıyor belim de mahvolmuş. Hepsi fakirliktennn anacığımm 200 tl topa vereceğim diye oldu herşeyyy

Oyyyy o orjinal toplar çok pahalı bilirim. Valla anacım hepimiz fakfakiriz. Gel sarılalım. Ama bunun dışında bugün bu kadar yorgunsan oturagit. Yatma günü ilan et bugünü. Evide kızın çevirsin.

Oyyyy o orjinal toplar çok pahalı bilirim. Valla anacım hepimiz fakfakiriz. Gel sarılalım. Ama bunun dışında bugün bu kadar yorgunsan oturagit. Yatma günü ilan et bugünü. Evide kızın çevirsin.
Benim kız bardağını bile götürmez ne işi?avm ye gitmem lazım hem kitap alacağım sınıfa

Ömrün koşmakla geçiyor
Sınıf temsilcisiyim 2 katına çıktı işim. Dün perde taktırdım sınıfa 3 ü uymadı pazartesi tekrar gelecekler.herkes herşeyi bana soruyor benden bekliyor. Dayanamayıp gruba yazacağım: uleynnnn çocuklara bakmayacaktınız madem niye doğurdunuzzödevleri var mı haberleri yok öğretmen kitap ister umursamazlar . Bunlar anne baba olmamalı .

Sorumsuzlar...

Şa
Bardağını kaldırmak için küçük değil yahu. Ders konusunda bir şey diyemem ama belli bir yaştan sonra insan ikisini de yapmak zorunda kalıyor maalesef.
Yazın yardım ediyordu şimdi ders zamanı hayat zor. Yüzde seksen bile burs alsa 30 bin vereceğim koleje yemek servis ile. Ankara da pahalı herşey. Aynı kolej çoğu ilde yarı fiyatına

Şa

Yazın yardım ediyordu şimdi ders zamanı hayat zor. Yüzde seksen bile burs alsa 30 bin vereceğim koleje yemek servis ile. Ankara da pahalı herşey. Aynı kolej çoğu ilde yarı fiyatına
Ankara ne kadar pahalı 30 nedir yahu.. Kaçıncı sınıf için 30 bin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…