geyik ordinaryus profesörleri burada

ben ilk işe başladığımda odtü mezunu bir mühendis kadar maaş alıyordum.keşke sağlık sorunlarım olmasaydı da devam edebilseydim.şimdi müdür olabilirdim sektörde.ama herşey kısmet.böyle de mutluyumm.

Mesela bunu CV'nde en üste yazarsan Google'ın kapıları sana sonsuza dek açılır
benim arkadaşlar sen çok komik kadınsınnn komedi filmlerine senarist mi olsan ya da danışman derler hepp.yazım yeteneğim yok ama ben fikir anası olayım bariiii

benim arkadaşlar sen çok komik kadınsınnn komedi filmlerine senarist mi olsan ya da danışman derler hepp.yazım yeteneğim yok ama ben fikir anası olayım bariiii
Benim bir gün sinüzitten dolayı başım ağrıyordu ama nasıl ağrımak. Kafam da çok güzeldi. Sarhoş gibiydim. Ota b*Ka gülüyorum falan. Matematik öğretmenim sen bu kafadayken bir komedi filmi yazsana demişti

dur kedi konusu açılmış bdv de.köpüşlerden korkuyorum ama kedilerden korkmam.gidip yazalım 2 bir şey

yeni üyelik alınca tanınmayacaklarını sanıyor bazı üyeler.ama benle birlikte bir kaç üye daha tanıyınca da inkar ediyorlar.bu da onlardan biri Katibin Ruhu koşş kim konu açmış bakkk

Haaa evet, o belli ya tittir et ahahahahah. Takılsın kendi çapında, kaynana adı anmıyor sayemizde artık, o da bişii.,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…