geyik burada :)

başka türlü bunalırım ben evde kız :eek:

şanslarını deniyorlar işte :KK59:

E ee sayfa birikmiş dur bakayım ne yapıyor mus benim perime
ne yapmıyor ki bana uyuz:110:arkasından bol bol lafını ettiriyor sağolsun :KK47:[/QUOTE]
Aynen kuzum ya askerde diye eskisi gbi cok fazla atmiyorm ama bazen dayanamiyorm tabi :KK70:

[QU OTE="silemm, post: 42670847, member: 636706"]Aa neden kiyamiyonmu cnm bn hel atarm trip snrmi bozdgnda bu huyumu sevmiyor ama:)[/QUOTE]
Ben kimseye trip atamıyorum yapım bu

ne yapmıyor ki bana uyuz:110:arkasından bol bol lafını ettiriyor sağolsun :KK47:
Aynen kuzum ya askerde diye eskisi gbi cok fazla atmiyorm ama bazen dayanamiyorm tabi :KK70:[/QUOTE]
aaa askerde şimdi kız fazla üstüne gitme çocuğun dönsün acısını çıkarırsın:KK48:
onun derdi bitmiyor ki son zamanlarda herşeyden nem kapıyor adam:eek:
Mesela[/QUOTE]

balım şüphecilik huyu başladı bunun ya :110:ya da daha önce vardı ben bilmiyordum :KK12:
telefonum kırık hem kırdı utanmadan gerçi bilmeden oldu ama fark etmez yaptıramadım niye yaptırmıyormuşum onunla konuşmamak için birşeyleri bahane ediyormuşum neler neler sıraladı bana zaten bir ara ayrılıyorduk zor döndük yine başa sardı adam:110:

Aynen kuzum ya askerde diye eskisi gbi cok fazla atmiyorm ama bazen dayanamiyorm tabi :KK70:
aaa askerde şimdi kız fazla üstüne gitme çocuğun dönsün acısını çıkarırsın:KK48:

Mesela[/QUOTE]

balım şüphecilik huyu başladı bunun ya :110:ya da daha önce vardı ben bilmiyordum :KK12:
telefonum kırık hem kırdı utanmadan gerçi bilmeden oldu ama fark etmez yaptıramadım niye yaptırmıyormuşum onunla konuşmamak için birşeyleri bahane ediyormuşum neler neler sıraladı bana zaten bir ara ayrılıyorduk zor döndük yine başa sardı adam:110:[/QUOTE]
Kz askerde susim diyorm cileden
Cikaryor beni ama :KK70:

X