geyik burada :)

Aynı ben ya niye kızıyor ki ne güzel deli dolu karısı var sayende sıkıcı geçmiyor evliliğiniz ahahahah
Ayy zaten onunla kalsak ruhumz doksanı bulurdu içimi sisiriyor bazen ama ben deli oldigm için eğlenceye donuyor hahahahsh

Nelere kizmiyor ki mesela sırf gicikligina annesine laf atarm hahahahahahahah

Ayy zaten onunla kalsak ruhumz doksanı bulurdu içimi sisiriyor bazen ama ben deli oldigm için eğlenceye donuyor hahahahsh

Nelere kizmiyor ki mesela sırf gicikligina annesine laf atarm hahahahahahahah
Ya ben de hoşlanmıyorum sakinlikten illa bi delilik yaparım durup dururken yanımdakilere. Öyle sakin sakin uzun süre oturamam. sen baya benden deli çıktın annesine laf mı atıyorsun kız
Hoş geldin tatlım

Ya ben de hoşlanmıyorum sakinlikten illa bi delilik yaparım durup dururken yanımdakilere. Öyle sakin sakin uzun süre oturamam. sen baya benden deli çıktın annesine laf mı atıyorsun kız

Hoş geldin tatlım
Offf hem de neler onun ince noktalarını bikiyorm yaaa sonra başlıyor kavga bana Dior ki sen baslatyin BN diorm sen baslattin bu konuyu sen actn diyoo yooooo sen actn derken patlatiyirm kahkahayi hahahaha

Offf hem de neler onun ince noktalarını bikiyorm yaaa sonra başlıyor kavga bana Dior ki sen baslatyin BN diorm sen baslattin bu konuyu sen actn diyoo yooooo sen actn derken patlatiyirm kahkahayi hahahaha

Ahahahah adamın devrelerini yakarız biz resmen ya hayat çekilmiyor ama başka türlü biraz eğlenmek lazım gülmek için saçmalamak lazım. Birini sinir etmek çok zevkli çok eğlenceli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…