Geyiğin Gülleri

hayırlısı çiçemm öle iştee
bende 3 yada 2istiyom

ay zaten ilerde Allah izin verirse bende ikiz olsun bi seferde çıksın isterim inşallah sendede öyle olur :)

yağmuru gördün hee büyümüşmü göslerini açıyomu nasıllll

büyümüşşş çok rahat bi çocuk görmelisinizzz
doktor karnını dinliyo sırtını dinliyo kafasına bakıyo o ise gevşiyo bi rahattt ağlama yok Maşallah
sonra açtı gözleriniii
doktor poposuna bakacak doktora dooğru pırt yaptı ballll ball bal gibi bişeyyyy

seboş bız 1 ay denedık olmadı önceki ay genel muayne oldum enfeksiyon varmış fitil ve antibıyotık falan verdı bı ayda öyle geçti bu ay adet olcam yıne sanırım öle hissediyom
bu arada halen enfeksiyonum geçmedi sanırımaynı şeler devam ediyo çunku böle işte şekerim bızde

UY YERİM onu bennnn hayal ettimde haşimdi öpesim geldi heryerini

nilüü resim yokki burda olanları ekledim gördün canım
kız bu arada çiçeğede söledim p.tesi kına var gelin haaaaaaaaaaaaa
oynaruk kurtları dökeruk

çiçek taktım poşeti bekliyom sıpanın çiş yapmasını

e kıslar napisiniz bkim özlemişim sizi
bende ablama ağda yapcam birasdan
esraya gitcektik ya nilü uzak die gidemiyok hem ben çoçukla gidemem
ayşende tek gitmem dio ben yapacam yani

OLSUN SEN yap parayı sen al

nasıl yok gülşen resim yaaaaa her dakka resim çekerim ben olsammmmm çıplak çek koy merak ediyom muşusu varmı die

bol bol emzirrr az daha doktorun yüzüne yapacaktı şimdi yapmazzz inat eder ballı :dance:

HUYLU KONUŞSANA ÇıÇEKSENDE

çiçek dünki eteğin çokgüseldii çok hoşuma gittii gerçektennn bedenimiz olsa isterdim ama bekide uyar he hahaha

laa nilü resim varda anamdayım burdaki pc de yok evdee var bolbol

Son düzenleme:
BEN BÖLE AÇIK SAÇIK RESıM ıSTıYORUM elbise giyinmiş totoş bacakları ortada kolları ısırmaklık olcak bezi görüncek alttann :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…