Geyiğin Gülleri

çiçek ankarada bi doktor bulmuştum telefonla felan görüştümm aponun sonuçlarını mail olarak atmıştım oda bana geri dönmüştü mailde.
1kez daha aşılama sora tüp bebeğe geçmelisiniz demişti
sabah yine cevap geldii bak ne yazmış

Önce eşinizin tüp bebek hazırlıklarına başlamalıyız. Bunun için bir kez Ankara'ya gelmeniz lazım. Buraya, eşinizin adetinin başladığının ertesi günü birlikte gelin. ışaçlarınızı da o zaman yazarım. Şimdilik, Klomen adlı ilaçtan sabahları yarım tablet alın. Ayrıca, Proxeed plus adlı ilaçtan da, sabah ve akşamları 1 tanesini meyve suyuna karıştırıp, için. Kesmeden kullanın ve ilk fırsatta buraya gelin.
Saygılarımla.
Prof.Dr. Kaan AYDOS

apoya gönderdim yazıyı direk
tamam diyo yapalım tüp bebek gideim diyoo
o klomen beni böle kilo aldırdı tuba yeniden başlıcam ona
apoya verdiği ilaçta 250milyon kutusu googleye yazdım hemen kk da topisi var açılmış okudum kıslar yazmış baya iyi bi ilaç morfolojiyi artırıyoo napcam bilmiyorum

bendemi yapsam aynılarını çaktırmadan :roflol::roflol::roflol:
hayırlısı olsun canım benim. yeterki beben olsun napcan artık.

günaydın yawru kuşlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

( ay bunu demeyı özlemişim )

napisiz dun çiçekin provaya gittınmı lü lü nasıl dı
ayrıca bu dr. nekadar ilgili hepsi böyle olsa keşkem bazıları ınsanın yzune bakmadan ilaç yazıyo umru değil aferın bu dr.a
gidin buna mutlaka bak 1 mail attın cvp verdı herşeyde bı hayır vardır

gittimm huylu çok güsel gelinliğii kendide öle esmreleşmişş çingene kısları gibin olmuşş :)))
görünce yeniden evlenmek istedim vallahh

tubii sana klomen felan hiç verdimi doktor kullandınmı

gittimm huylu çok güsel gelinliğii kendide öle esmreleşmişş çingene kısları gibin olmuşş :)))
görünce yeniden evlenmek istedim vallahh

tubii sana klomen felan hiç verdimi doktor kullandınmı

yok canım bana 6 ay olmadan gelme dedi. bu ay doldu 6 ay.
ama ben napacagımı bilmiyorum.
gitsemde kullansamda bi faydası yok yani.
ben bu tedavi işini askerden sonraya bıraktım mecburen. yani seneye marta :1ninca:

klomen ne için şimdi
bıtane ilaç var g ile mı başlıyo topık de vardı ne için bunlar için bana anlatın az

tubi aslında gitsen yine doktora yumurtlama günlerinde gidersin aponun yanına saten geliyo ay sonuu 15gün yanında bence git bu ayy boş geçme aponun yanında oldu dönemi

lülüüü gülşen burdaydııı yağmur bebeği gördüm bal bal yaa büyümüşşşş
onu muayene getirdi onlarla ilgileniyodum..

yavrum bizim burda bi ark 5-6 yıl çocugu olmadı şimdi tüp bebek yaptırdı ikizleri var karnında..
benim yine bi arkdaşım 5 yıldır çcouıgu olmuyodu o meydanda Clinart denen yerde aşı filan vuruldu şimdi karnında 3üzleri var..

bence denee lülüü ya eşin ameliyat olacak sonuçta yada tedavi yöndetime gidecen...
Biyerden kesersin oraya harca sonu güzel olacak inşallahh

huysuzum bende yavru kuşlarım demeni özledim yemin ederimmmmm Şeniz

geldi lülümm saolsunn gittik beraber güzel geçti prova, bitti sayılırr gelinlik az bişesi kaldıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…