Geyiğin Gülleri

lülü aha sna ekliyom canım alta gördüğüm casper sensin heralde

nese ben sana sora eklerim guzu

Son düzenleme:
çiçekk eklesene ev resimlerini mobilyalarını felan çok merak ediyorum

LÜLÜ YAA eşylarım yawaş yawaş diziliyoo bugün çeyizlerim ütülenecek evde annem yengem filan..

yatak odam yarın gitcek eve..
dün avizelerimizi aldık..
sadece salon halım ve salon için hiçbir objem yok onlar kaldıı gerisi bitti :)))
evleniyim hemen koycam resimmm ama düğünden sonra ben meşgul olurum düğün resimlerini sen koyarsın sırnaşık şey

ya deli evi görmek için evlenmenimi beklicess
1ay kaldı ay resmen bitti gittii
kınayı nerde yapcan kınana gelmek istiyorumm :)

bu arada feyspuk hesabımı kapattım yakında burada girmicem

buaradaa bronz bir tene sahipim artıkın :))))

haa lülüü dün doktora gittim ilaca başladım dün doktordayım hilmide geldii sonradan diyo banaki doktora ne dedin .. diyom çocuk istemediğimi söyledim bana ne deseee beğenirsinnn konuşma ben istiyomm tabi ben şoook :)))) öyle deme aşkım diyo şimdilik istemiyom de dedim tamamm ama kandırdım tabii:)

ya deli evi görmek için evlenmenimi beklicess
1ay kaldı ay resmen bitti gittii
kınayı nerde yapcan kınana gelmek istiyorumm :)

bu arada feyspuk hesabımı kapattım yakında burada girmicem

niyeeeeee
nolduuuuuuuuuuu
buradada girmicem demeee facede kapatma nedenkiiii ?????
yaa lülüüüüü kına ben istemiyom annemler ısrar ediyolarr ozaman evde kızlarla yapim diyom ama annem küçükte olsa bi cafe gibi biyer tutim diyo kınasız olmamışş
kararsızım yanii

saten esmer tenlisin kızım dahada güsel olmuştur teninn gelinlik ne alemdee hiç bişi annatmıyosun yaa

evde olmas çok karışırsınn tut biyeri nolcakk kızım çok pişman olursun kınada eğlendiğin kadar düğünde eğlenemiyosun
düğünde tüm arkdaşlarınla ilgilenemiyosunn ama kınada öle değil
sen bilirsin yinede ama kına bi başkaa o gün anlıyosun gerçekten bu evden gidiyosun dieemafoldumben

hilmi akıllı çocuk kızım senin gibi kuş beyinlimi çocuk istemiyomuşmuşş gaybana yaa çocuk deme banaaaaaaaaa istemiyorum hiç demeeeeeeeeeeeeee

alalhım top etsin seni çiçek hangi topiklere bakıyosun sen sakın o baktın topikteki engelleyicileri kullanmaaaaaaaaa sakınnnnnnnnnnnnnnnnnnlmaz:

yavrummm benimmm :):):)))
yok ilaca başladım onu kullanmam dedektif lülükkk

gitme burdan döferim seniiiiiiiiiii face niye kapadın ?????????????????

yaaa anneme bakılırsa tutulacak gibiii ama ben çok ağlarım lülü wallaaa şimdiden kötü hissediyom kendimi zaten dün çeyizleri kaldırırken annem dandik bi sebepten ağladııı ozaman anladımkii çok zor olacak çoook :gitme:

tabisi ağlıcan kızım ağlamassan derlerki nekadanda koca düşkünü bu kız
daha dur bu ucu kızımmm :))

kapattım çiçek ne bilim moralmanlarım eksilerdee libidom düşükk :))
canım sıkılıyo burada kimseler gelmiyoo çok sıkılıyorummm saçımı boyatmayagidicem zaman yokk gıcık oldum

nerde boyatcann
niye moralin bosukk
havaların kasvetindendeirrrrrr
yada arada insana geliryaa delilikleriii salakk halleri öyle bişeydirrrr
geçer yavru kuşşş sen canını sıkmaa libidona kurbann azcık çikolata yeee mutluluk hormonu salgılaa

aynı boyattım yerdeee

çiçek nere gidicen kuaföre sen karar verdinmi saçınaa

seda sayana kırık tarak ali çıktı ünlülerin kuaförü orda dinledimde diyoki şimdiki gelinlerr duvaklarını tepeden taktırıpp yüzlerini kapatıyolarr böle ölü gibi oluyo duvak topuuzun altından takılır dedi sakın sende öle aptalca bişi yaptırmaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…