geveze sınıf arkadaşları!

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.025
556
kızlar derdim çok büyük değil ama baş edemiyorum nolur bi kibar yöntem söyleyin yokssa çok pis patlıcam.

şimdi ben dersi sadece derste dinleyip anlayabilenlerdenim. dersi dinlemezsem eğer evde saatlerce çalışıym mümkün değil anlamıyorum. okulda uzun yıllar geçirince arkadaş çevresi genişliyo haliyle, ve dert burda başlıyo hepsini seviyorum ama, aması derste uzak köşelere kaçıyorum ki yanımda yöremde dikkatimi dağıtcak kimse olmadan dersi dinleyim okulum zaten komple ingilizce ve çoğu hocam yabancı profesör, ingilizcem ne kadar yeterli olsa da aksanlarını bazen anlamakta güçlük çekiyorum. ve ne yazık ki orda oturduğumu gören arkadaşlarım ya buraya gel diye yanlarına çağırıyo yada gelip yanıma oturuyolar. sonrası malum zart zurt geyik yapıyolar derste alakasız konuşuyolar beni de konuşturuyolar. ve ders yalan oluyo. susun denmiyo, yok yanına oturmucam denmiyo. evet çok samimi olduklarıma diyorum ama onlar zaten biliyolar huyumu konuşmuyolar derste ama az buçuk samimilere diyemiyorum.

kibar yöntem diyiverin bana lütfen bağyanlarrr. laftan anlamıyolar valla. benneyaptımkibenneyaptımki

Ne yardan geçiyorsun ne diyardan

ya arkadaşlarına güzelce diyeceksin böyle böyle ''dersi muhabbete dalınca anlayamıyorum...sizi seviyorum ama derste ders ,onun haricinde siz '' gibisinden bişiler,ya da arkadaşlarını kırmamak adına bu şekilde yaptığın gibi dersi dinlemekten vazgeçeceksin ki ben tabiki arkadaşlarınla güzelce konuşmanı yeğlerim...

bu şekilde olmaz çünkü...

hayır diyememek ne kötü

valla hayır deme özürlüyüm ya. şimdi böyle söylesem dicekler ki öf amma büyütüyon nolcak alırız birinden not. ama valla okula senede 7500 dolar para veriyoruz ya yazık günah bi an önce bitirmeye uğrşıyorum ama tabi bi çoğu için bu para hiç bişey olduğundan anlamıyolar. bi dersi 15 kere alanı biliyorum ya.

canım en öne otur, genelde dinlemicek insanlar arkalara yerleşirler.
seni yanlarına çağırırlarsa, arkadan göremiyorum tahtayı falan dersin. :lepi:

canım en öne otur, genelde dinlemicek insanlar arkalara yerleşirler.
seni yanlarına çağırırlarsa, arkadan göremiyorum tahtayı falan dersin. :lepi:

işte sorun burda valla bizim okul bi tuhaf herkes en öne oturmak için çabalıyo. bugün mesela 80 kişilik sınıfta en öndeki tayfa gülüp kahkaha atıyolardı. ve bende bi aptallık edip öne oturmuşum dipdibeyiz en baştaki geyikcan saolsun yanındakini öyle güçlü itekliyo ki sıranın en sonundaki biz sarsılıyoruz domino taşı gibi. oda bunu görüo gülüyo konuşuyo. herkes birbinin kolunu çevirip saatine bakıyo al sana yeni geyik malzemesi ehuhehehe söyleseydin ben söylerdim sana saati, fazla saate bakma zaman geçmez, bu hoca ne diyo, nece konuşuyo bu, bu çizdiği ne. bu insanlar 20 küsür yaşlarında bidekaydirigubbakcemile

canım bence sakin uzak 1 yere oturmaya devam et. çağırırlarsa da iyiyim böyle falan de.
onlar senin arkadaşların, tabiki kırmak istemiyorsundur, ama parayla okuyorsun. kalman demek ailenin üstüne fazladan baya yük bindirmek demek. kırılırlarsa kırılsınlar yani, sınıfta kalmandan iyidir...
:1hug:

En mantıklısı düsürst olmak bu konuda..klıfına filan uydurma arkadaslar ders dinlemek istiyorum çünkü önemli de onlara , ve seni oyalamazalar derste.burda bize acıkladıgın gibi onlara da acıklarsan seni anlarlar canım...ders dışında arkadaslarınla olmaa devam edersin..

Hayır diyemiyorum diye birşey yok.
Rahatsız olduğunuz konularda açık olmalısınız.
Dikkatinizin dağılmaması için tek oturmak istediğinizi söyleyeceksiniz.
Kırılacak,darılacak birşey yok zaten,rica edeceksiniz o kadar.

benım de oyleydı lısede herkes geyıktı benım unı kazanmam gerekıyordu ondan kalkıp en ön sıraya oturmustum, yanıma da hanım bı kız gelmıstı oturuyorduk tenefuslere falan cıkıyordum gezıyordum ama derste derstı!!

en de guzelını yapmısım unı kazanan 5 kısıden bırı oldum o yıl.

sen de okdr para verıon aılenın emegıne yazık gunah gec otur en öne hıc bısey deme arkadaslarına
sorarlarsa böle ıstedı canım dersın gecersın

bahane ararsan gözlerım ıyı gormuo artık, kulaklarım nedense az duyuyor
dıyebılırsın.

bu yazını yenı gördum cok komıkmıs
bızım unıde tık cıkmıyordu hocalar gık dıenı yolluyorlardı hehe ama geyık yapmıyor da degıldık hani, en arkaya gec madem yahu, ya da uzak oturmaya calıs hep,ama konusma hıc bahane söleme yoksa onun da geyıgını yaparlar 40 saat sonra da ıkna ederler :1hug:

canım yapacağın en güzel şey onlara durumunu anlatmak...
ne konuşacaksak ders aralarında konuşalım dersın...
ben anlamıyorum de...
bırbırımızden uzaklaşalım hem özleriz hem ders aralarında konuşacak muhabbetımız olur hemde dersı anlarız de ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…