geri sayım başlasın hadiii

T

TeMMuz20

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi TeMMuz20
benim adet tarihime 18 gün kaldı, geri sayımımız başladı inşallah bidahaki ayda şafağımızı sayarız hep beraber arkadaşlar sırnaşık şey

• Konu Sahibi TeMMuz20
bende geri sayımımı kendim yapayım bariii:çok üzgünüm:
17 gün kaldı, ne dersiniz belki babalar gününde babamıza haberini veriririz, yaa ne güzel olurdu ama hiç tahmin edemiyorum. Anneler günü ve doğum günlerimiz boş geçti, bu da dolu geçmez sanırım

• Konu Sahibi TeMMuz20
selam. listede arka arkayayız farkettin mi? :) benim de 17 gün kaldı. inşallah hamiş oluruz. yerimseniben

• Konu Sahibi TeMMuz20
selam. listede arka arkayayız farkettin mi? :) benim de 17 gün kaldı. inşallah hamiş oluruz. yerimseniben

valla leylacım hadi inşallah babalar gününe özel güzel bir sürprizimiz olur, ne kadar oldu senin bebek çalışmaların

• Konu Sahibi TeMMuz20
benimde 13 gün kaldı inşallah hepimiz hamiş oluruz

• Konu Sahibi TeMMuz20
kızlar selam .. geri sayımın en az rakamı bende sanırım son 6 gün..Ama erken de olabilirim..İnşaallah olmam ama ümitlerim tükenmek üzere.

• Konu Sahibi TeMMuz20
kızlar selam .. geri sayımın en az rakamı bende sanırım son 6 gün..Ama erken de olabilirim..İnşaallah olmam ama ümitlerim tükenmek üzere.

inşallah rahelcim ilk güzel haberi senden alırız geriside gelir varmı belirtilerin hiç
ben hastalığıma 1 hafta 10 gün kala deli gibi başlıyorum göğüslerimi kontrol etmeye, şiştimi şişmedi mi, şiştiyse indimi diye... valla halimizzor aa bu ay son olur inşallah

• Konu Sahibi TeMMuz20
6 ay oldu canım. bu ay inşallah tutar. ama babalar günü ne zamandı ya?

leyyacım babalar günü haziranın 3. pazarı değilmi bildiğim kadarıyla öyle. yani ayın 22si. sinerji falan mı oluştursak burada ne yapsak anlamadım hamile kalabilmemiz için :)

inşallah rahelcim ilk güzel haberi senden alırız geriside gelir varmı belirtilerin hiç
ben hastalığıma 1 hafta 10 gün kala deli gibi başlıyorum göğüslerimi kontrol etmeye, şiştimi şişmedi mi, şiştiyse indimi diye... valla halimizzor aa bu ay son olur inşallah

canım aslına bakarsan bir belirti yok. Ya da ben anlamıyorum. Yalnız arada bir kasıklarıma batma oluyor. Belki psikolojikde olabilir. O nedenle fazla ümitlenmiyorum. Hiç göğüs ağrım felan yok. Hatta her ay hastalanacağım zaman ağrırlardı ama bu ay ağrı da yok. Herşeyin hayırlısı olsun ne yapalım. Değilsemde üzülmeyeceğim..Her iki sonucada hazırım şu anda..:içelim:

son 16 gün ama hala ovulasyon testim çift çizgiyi göstermedi:çok üzgünüm:
ama belki de daha erkendir dimi 13. gün merakla bekliyoruz hadi hayırlısı olsun inşallahyerimseniben

..........

Son düzenleme:
bende varım en az benim sanırım adet üzensizliğim war ama bu ay çatlama iğnesi olduğum için geçen ayki adet tarihimi yazıyım bari 8inde adet olmuştum bu ayda 8 diyelim yani 3 gün war umarım bu geri sayım bize şans getirir:)

ozaman inşallah hafta başı ilk olarak senin güzel haberlerini alırız canım
bakalım geri sayımı kimler karnı dolu olarak bitirecek :)

..........

Son düzenleme:
Benim adete daha 14 gün var .hadi hayırlsı bakalım rabbim gönlümüze göre versin

bende varım en az benim sanırım adet üzensizliğim war ama bu ay çatlama iğnesi olduğum için geçen ayki adet tarihimi yazıyım bari 8inde adet olmuştum bu ayda 8 diyelim yani 3 gün war umarım bu geri sayım bize şans getirir:)

canım ne oldu varmı güzel bir haber????????

kıslarrrrr
12 gün kaldı ve ben sanırım daha yeni yumurtlayacam
sabırsızlandım iyice artık...........

X