Geri Dönüşüm Gündeliği

Benim dünya güzellerimm günaydın
Sağlıkla, huzurla keyifle dolu birgün olsun.

Bugünün hediyeleri nelerdir ve bundan daha iyi nasıl olur?
Kahvemi yaptım, minik bir parça çikolatamla keyif yapıyorum. Baldan tatlı birgün olsun.
Kocaman sevgiler.

Kızlar merhaba, nasılsınız? motivasyonum çok düşüyor bu hastalıktan dolayı. Rabbim yardımcınız olsun siz çalışıyorsunuz Bi de. Ben evde olmama rağmen kafayı yiyecek gibi oluyorum. Z zerema o güzel kalbinden bir kaç tane bana olumlama cümlesi yazabilir misiniz rica etsem acaba?

Pinkpotter seçimlerimizin farkındalığında olmamız gerekiyor. Bu korku enerjisi, ister istemez insan endişe ediyor. Ancak bilsek ki endişe, negatif duadır o zaman bu alanda kalmayı seçer miydik? Şuan açığa çıkan herşeyi yıkıp yaratımını hep birlikte iptal edelim mi? EVETTTTTTTTTTTTTT!

“Tanrım, beni huzurunun bir elçisi yap.”

Ben kilidim. Vücudum anahtar.
Şimdi tüm kilitleri ve anahtarları ve üzerinde sallanan tüm virüsleri yok edebilir miyiz?

EVETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!

Hayattan korkma ,incinme ve korunma ihtiyacı duyma, duygulardan kaçma, doyum arama, endişe duyma ve güvensiz hissetme zorunluluklarından kendini serbest bırakmak ister misin? İhtiyacın olmayan, sana hizmet etmeyen tüm korku, negatif enerji, yargı ve inançlara tutunma zorunluluğundan kendini serbest bırakarak geleceğe güvenle bakmanın, huzuru ve mutluluğu seçmenin nasıl bir his olduğunu bilmek ister misin?
(Evet demen yeterli.)

Herşey yolunda ve güvendeyim.
Herşey olması gerektiği gibi. Sağlıkla ve huzurlayım.
Bundan daha iyi nasıl olur?

Dilinizi damağınıza yapıştırın. Bi süre kalın. Sağ ve sol beynin eşitlenmesini sağlar. Enerji hafifleyene kadar devam etmek gerekiyor okumalara.
Ruhsal olarak iyi gelecektir .Sadece kendimize değil bütüne dua ve iyiniyette bulunalım. Umudumuzu ve moralimizi canlı tutalım. Evrenle biriz. Başkalarından uzak da olsak onların sevgisini hissedebiliriz. Kendimizi iyi gelen şeylere adayalım.

Daha sağlıklı günlere umuyorum. Güzel, güneşli günlere.

Son düzenleme:
Z zerema Allah bin kere razı olsun senden, cansın sen... Çok teşekkür ediyorum

Bugünün tadını çıkar.
İyiliği ara, fırsatları bul ve sahip olduğun herşey için minnettar ol.

Bundan daha iyi nasıl olur? Başka neler mümkün?
Ben nasıl bu kadar şanslı oldum?
Bin şükür.

Çok enteresan bir gelişme oldu. Bu durumun alan hızıyla ve hayrıma kolaylıkla dönmesi için neler mümkün? Bugün sağlanan kolaylıklardan daha iyisi nasıl olur? Başka neler mümkün? O kadar çok kolaylık yaşıyorum ki gün içinde.. Ben nasıl bu kadar şanslı oldum? Binlerce kez şükürler olsun. Eğer düşündüğüm gibi olursa ki o zaman thetahealing eğitiminde yapmış olduğum yaratımlar bingo diyecem. Şuan sadece bir sanrı/ düşünce. Onca durugörü, hayal bilemiyorum çok arafa düşüyorum. Hatta uzun bir süredir tek ikilem yaşadığım durum budur.

Bunun kolaylıkla, neşeyle ve keyifle ortaya çıkması için ne gerekecek?
Hak ve helalse nasip olsun.

Geçmiş kalıpların bu işinize yaramayan kısmını bırakın, olmasını istediğiniz geleceğin pozitif ve destekleyici alanına adım atın. Bu alanın size hissettirdiği yönde seçimler yaparsanız, bilin ki güvendesiniz. Lütfen her karşılaştığınız olayı gölgede kalmış taraflarınızı keşfetmek ve ışığa dönüştürmek için bir fırsat olarak görün. Daha büyük bir ‘’siz’’ ortaya çıkmasına katkısı olacak bir fırsattır bunlar.

Hiçbir durumda karanlık ve korku içinde kaybolmayı seçmenize gerek yok. Aydınlanın, neşelenin. Yeryüzünün sizin neşe frekansınıza ihtiyacı var. Yeryüzü sizlersiniz. Onu görmeyi istediğiniz varoluş titreşimi olun. Kendi doğal titreşiminiz yaşama en büyük katkınızın olduğu ve en büyük güven ve bağlantılı oluşunuzu yeniden hatırladığınız titreşimdir. Merkezlenin, genişleyin ve en az fiziksel bedeninizin temizliğine önem verdiğiniz kadar duygusal bedeninize de ilginizi getirin.

Sizleri sevgiyle selamlıyoruz.
Rehberlerimden Mesajlar
20 Mart 2020
Kanallık eden, Çiğdem Uysal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…