GERİ ÇEKİLME YÖNTEMİYLE HAMİLE KALANLAR...

MrvvYiiaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
1.009
542
30
YENİ EVLİYİM GERİ ÇEKİLME YÖNTEMİYLE KORUNUYORUZ EŞİM HAYLİ TİTİZ DAVRANIYOR. ADETİME 4 GÜN VAR TECRÜBELERİNİZİ MERAK EDİYORUM:KK52:

Geri çekilme bir korunma yöntemi değildir. Gebelik için illa eşinizin içinize boşalmış olması gerekmiyor. İlişki sırasında erkekten salgılanan prostat sivisi da içinde az da olsa Sperm bulundurabilir. Bu sekilde de hamile kalinabiliyor. Tabi siz hamile kalmak istiyorsanız bi sıkıntı teşkil etmez bu durum.

Geri çekilme bir korunma yöntemi değildir. Gebelik için illa eşinizin içinize boşalmış olması gerekmiyor. İlişki sırasında erkekten salgılanan prostat sivisi da içinde az da olsa Sperm bulundurabilir. Bu sekilde de hamile kalinabiliyor. Tabi siz hamile kalmak istiyorsanız bi sıkıntı teşkil etmez bu durum.
ben istiyorum hamile kalmayı. eşim biraz tedirgin ama olursada sevinirim yani

bebek istiyor musunuz istemiyor musunuz cidden anlamadım

eşiniz titiz davranmıyor titiz davransaydı korunurdu sadece kendi rahatını düşünüyor prezervatif kullanmayarak sizi de avutuyor sanki :)

bi kaç ay sonra hamile kaldım yazarsınız :)

bebek istiyor musunuz istemiyor musunuz cidden anlamadım

eşiniz titiz davranmıyor titiz davransaydı korunurdu sadece kendi rahatını düşünüyor prezervatif kullanmayarak sizi de avutuyor sanki :)

bi kaç ay sonra hamile kaldım yazarsınız :)
ben istiyorum bu net. ama eşim tereddütlü hazır değilim dioyr. yaşı gelmiş 30 a ilerde isteyince olmıcak o zaman görücem onu. ben hep istedim

iyi de eşin istemiyorsa niye zorluyorsun tek başına bakabilecek misin?
çünkü buraya 1 aylık bebeğim var eşim hiç bişeyle ilgilenmiyorda yazabilirsin :KK43:

iyi düşün bence eşinin fikirlerine saygı duy.

iyi de eşin istemiyorsa niye zorluyorsun tek başına bakabilecek misin?
çünkü buraya 1 aylık bebeğim var eşim hiç bişeyle ilgilenmiyorda yazabilirsin :KK43:

iyi düşün bence eşinin fikirlerine saygı duy.
ben zaten ekstra bişey yapmıyorumki. olursa sevinirim sadece. eşim öyle biri asla değil. şuan sadece rahatına düşkün. olunca benden çok sahiplenir biliyorum tanıyorum onu

Yeni evliyseniz ve eşiniz de sıcak bakmıyorsa suan için bence tek başınıza böyle bir karar almayın. Çocuk sahibi olup bakmak çok büyük sorumluluk. Nice hikayeler okuduk burada esi istemediği halde hamile kalan sonrasında büyük sıkıntılar yaşayan tek basınà evladına bakmak zorunda kalan. Madem yeni evlisiniz birazcık gezin tozun birbirinizé iyice alişin

sen bilirsin tabi zaten senin bir suçun yok yanlış anlama eşin korunmak istese daha etkili bir yöntem kullanırdı :) olur yaında istediğin :)

sen bilirsin tabi zaten senin bir suçun yok yanlış anlama eşin korunmak istese daha etkili bir yöntem kullanırdı :) olur yaında istediğin :)
yok ya yanlış anlamam ben :) nema problema yani :super: zaten oada dedim bu şekilde olma ihtimali var diye biliyorum olursa yapcak bişey yok dedi kafalar trilyon yani :halay:

Yeni evliyseniz ve eşiniz de sıcak bakmıyorsa suan için bence tek başınıza böyle bir karar almayın. Çocuk sahibi olup bakmak çok büyük sorumluluk. Nice hikayeler okuduk burada esi istemediği halde hamile kalan sonrasında büyük sıkıntılar yaşayan tek basınà evladına bakmak zorunda kalan. Madem yeni evlisiniz birazcık gezin tozun birbirinizé iyice alişin
ben özellikle napabilirmki allah verirse olur zaten bunu oda biliyor. tutupta kendimi hamile bırakamamm ya dimi. o yüzden içim rahat :KK48:

Hep düşünür kendimi yerdim. Bu yazdıgınız düşünceyi kabullendigimden beri kafam daha rahat

X