Aile Planlaması Geri Çekilme Yöntemi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

muchyt

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
71
2
Kızlar merhaba öncelìkle konuyu yanlıs yede actıysan özür dìlerìm..benm merak ettìgím sey en íyì korunma yòntemí yanì en etkìlí yontem bir arkadasımdan gerí cekılme yontemı dedı ama Bn o yontemın ne oldugunu Bılmıorum yardımcı olur musunuz?:KK17:

canım geri çekme ilişkide erkek, bebek olması için senin içine boşalırya tam tersi bebek olmasın diyede son anda dışarı kaçıp dışarıda boşalmasıdır. ok. :128: canım sen evlimisin. :97:

Son düzenleme:
bu konulara baya ilgilisiniz aslında!
kadın prezervatifi nedir biliyosunuz
oğlunuz var hatta
üniversite okumuşsunuz bide ama korunma yöntemlerini bilmiyosunuz öylemi ?! külahıma alat!
:82:

mimarsin
yani üni okudun.
bu sitede uyesin ve bu soruyu soruyorsun.sakamisin.eger gercekten merak ediyorsan canim burda sana tarif edilmesi zor.sen esine yada partnerine sor.o en saglam bilgiyi verir sana.

geri çekme yöntemini bilmiyo musun:KK53:düzenli bi ilişkin var ve bunu bilmiyosun ha çok ilginççç:KK19:
partnerine söyle bilmiyorum nasıl diye o sana gösteriversin:KK9:

arkadaşlar bu konularda insanlar yeterince bilgi sahibi olamayabiliyor lütfen yargılamadan önce bir daha düşünelim. ben üniversitede okurken sağlık istatistikleri ile ilgili bir makalede geçen kondom kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyordum. evet prezervatifi duymuştum ama aynı şey olduğunu bilmiyordum. İster inanın ister inanmayın bu işler eğitime bakmıyor, şayet bu konuları konuşabileceğiniz yaşça deneyimce sizden biraz ileride bir yakın arkadaş kızkardeş vs yoksa bilinmeyebilir de. bir başka nokta da geri çekilme hiç sağlıklı bir korunma yöntemi olmadığı için literatürde geçmiyor olabilir. geri çekilme yöntemi bence kendisi korunmak istemeyen erkeğin sığındığı bir kaçamak yöntemdir. günümüzde pek çok kaynakta bulunamayacağından eminim.
muchyt şayet bilgilerin doğruysa sana bunun hiç güvenli bir yöntem olmadığını söyleyeblirim. bunu sana söyleyen partnerinse iyi niyetli olmayabilir ya da gerçekten çok cahil. internettten yöntemlere bir bak, hiçbiri %100 garantili değil. spiral bile. kendine uygun yöntemi araştırmalısın çünki kişiye göre değişir.

diyecek başka birşey yok sanırsam drusella'ya çok teşekkür ediyorum.
burada sadece dedikodu yapılıyo başka birşey yok.
ben erkeğim evet buraya takılıorum ve geri çekilme yöntemini size soruyorum çok mantıklı!
başka işim yoktu zaten, siz benim bilgilerime baka durun o yazdığım cevaplar
sadece albümleri görebilmek içindi.neyse bunu da burada açıklamış oldum.Birilerini eleştirmek için fazla malzememiz var her zaman!
evet üniversite okuyorum ve cahilim ama siz maşallah çok tecrübelisiniz biliyorsunuz!bazı şeyler üniversitede öğretilmio!
neyse kimsenin günahını almak istemiyorum.
drusella'ya sevgiler saygılar seni seviyorum drusellaaaaaaaaaaa!!!

diyecek başka birşey yok sanırsam drusella'ya çok teşekkür ediyorum.
burada sadece dedikodu yapılıyo başka birşey yok.
ben erkeğim evet buraya takılıorum ve geri çekilme yöntemini size soruyorum çok mantıklı!
başka işim yoktu zaten, siz benim bilgilerime baka durun o yazdığım cevaplar
sadece albümleri görebilmek içindi.neyse bunu da burada açıklamış oldum.Birilerini eleştirmek için fazla malzememiz var her zaman!
evet üniversite okuyorum ve cahilim ama siz maşallah çok tecrübelisiniz biliyorsunuz!bazı şeyler üniversitede öğretilmio!
neyse kimsenin günahını almak istemiyorum.
drusella'ya sevgiler saygılar seni seviyorum drusellaaaaaaaaaaa!!!

sen nasıl bi erkek müsvettesisin ki burdaki bayanlara hakaret edip küçümsüyosun..burdaki bayanların çoğu birbirlerine yardım etmek amacıyla toplanıp bunu en güzel şekilde yapıyolar...burda sadece dedikodu yapılıyo diyen birine cevap vermemek daha mantıklı olurdu ama neyse..senin adına üzüldüm

galiba sizde üniversite okumadınız değil mi??? erkeğim derken mecazi anlam da bilmem anlatabildim mi!?

galiba sizde üniversite okumadınız değil mi??? erkeğim derken mecazi anlam da bilmem anlatabildim mi!?

ben senin bayan olduğuna inanmıyorum..bu arada 4 yıllık üniverste mezunuyum...senin okumaktan anladığın küçümsemekse ona dicek bişi yok tabi

evli bi insanın korunma yöntemlerini bilmesi gerekmezmi?! elinizin altında internet var doğum yaptığınıza göre doktorada gittiniz
amacınız ne anlamadım

arkadaşım istersen bu konu hakkında sıfır bilgiye sahip ol sadece adına bakarak bile ne olduğu hakkında az çok fikir sahibi olman lazım

arkadasım anlatamıyo muyum ben Türkçe konuştuğumu düşünüyorum fakat bi sorun var.benim o yorumları yapma sebebim albümlerin açılmasını sağlamaktı hala üniversitede yüksek lisans yapıorum mimarlık üzerine...yazdıklarımı ilk önce dikkatli okuyun!!! bu son mesajım daha yorum yazmayacam hayırlı iftarlar...

konu sorumluları seninle ilgilenicektir...tartışamanın bi anlamı yok en iyisi uzatmayalım burda sadece DEDİKODU var diye küçümseyen birini siteden uzaklaştırıcaklarına eminim ve sen erkeksin burdaki insanlarla dalga geçiyosun...bu arada cevap yazamıcam demişsin demekki verilicek cevabın yok ama ben seninle konuşmaktan rahatsız olmuyorum farketmiyo...

bak canım ben sana cok basıt bır sekılde anlatayım nede olsa ılkögretımde görevlıyım adı ne GERI CEKILME
evet seker sımdı gerı yanı daha ılerı gıdıp dökülmesı ıstenmeyen seyi cekilerek engelle. bir ikincisi yalan söyleyerek albumlere baktinda ne gecti eline.burada sakli gizli birsey olmuyor malesef.herkes yazdiklarini unutsada mutlaka birileri yazdiklarimizi okumus oluyor.

X