Gerginliği artık kaldıramıyorum

nesrinazade

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2024
4
0
Merhaba herkese, başlıktaki gibi bende tahammül kalmadı ne dışarıda nede TV de diziler de olsun tartışma atışmaya dayanamıyorum nefesim daralıyor moralman çöküyorum bu hale geldim, niye böyle oldu derseniz kendi ailem bosandığim eşimin ailesi atışma sataşma çoğunluktaydı boşandim onlardan kurtuldum ailemin böyle olanlarınada mesafe koydum gel gelelim 23 yaşındaki kızım maalesef oda böyle tatlı tatlı sohbet etsemde anlatsamda umurunda değil kinci intikamcı anneymiş başkasıymış farketmiyor bağirarak üstünlük kurmaya cçalışıyor evde tartışma eksilmiyor evlat diyorum ama dayanamıyorum

Suan hircin zamanları, mezuniyet iş bulma vs dertleri vardır muhtemelen, bir de ayrılan ebeveynlersiniz - kendi aklında sizleri sucluyor olabilir. Mümkünse çok fazla üstüne gitmeyin, eleştirel ve emir verir şekilde yaklaşmayın derim 🙏🏼

Suan hircin zamanları, mezuniyet iş bulma vs dertleri vardır muhtemelen, bir de ayrılan ebeveynlersiniz - kendi aklında sizleri sucluyor olabilir. Mümkünse çok fazla üstüne gitmeyin, eleştirel ve emir verir şekilde yaklaşmayın derim 🙏🏼
Aslında her şeyin farkında boşanma konusunda beni suçlamaz fakat huy olarak bu yolu benimsemesi onu agresif biri yaptı yani baktığımda insanları bu şekilde korkutup kendini korumaya alıyor bu geçmişteki kötü örneklerden dolayı diye düşünüyorum, ama bu karşı tarafı çok yıpratan bir şey, teşekkür ederim tavsiyeniz için

Yanlış anlamayın beni lütfen ama evladımız için bile olsa önce biz iyi olmalıyız ki sonra çevremize de faydalı olalım. Her şeyden önce ben demeliyiz. Bunun bencillik olmadığını ben de yaşayarak farkettim. Her şeyi herkesi biraz dışarı alıp kendinize odaklanın. Zaten sizi aşağıya çekenlerden kurtulmussunuz. Kızınız ile de güç savaşına girmeyin. Onu da biraz dışarıda bırakın.

X