Selülit gercekten selülitlerim azaldı:)) cok mutluyum

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

feride_05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2010
35
0
arkadaşlar bende buradaki çogu arkadaş gibi selülitlerim için hergün internetten tonlarca araştırma yapıyordum.. gecenlerde tv de bi doktor biberiye susam portakal ve kekik yagını karıstırıp selülitler için bacaklara uygulanması gerektiğini söylüyordu.
bende 15 gün önce bu yagları almaya kara verdim ve bi eczaneye gittim. orada hazır olarak selülit yagı satılıyordu. içinde portakal susam badem vs yaglar vardı ben bu karısımı aldım ve ek olarakta biberiye ve kekik yagını aldım. yaklasık 15 gündür hafta içi hergün önce bacaklarıma kuru kese yapıp bu yaglardan 1 er tatlı kasıgına yakın bir karısım yapıp uyguladım daha sonra streçle sardım ve 25 dkka plates yaptım(kalça ve bacak hareketleri)
bol bol su içtim.. isteyince gercekten oluyormuş bunu anladım ama sunu söylemeliyimki tamamen selülitlerim gitmedi fakat gözle görülür derecede azalma var. böyle kullanmaya devam ettikçe tamamen gideceklerine inanıyorum:lepi:

bunları sizinle paylaşmak istedim umarım yardımcı olmusumdur

harika! Paylaştığın için teşekkürler, insanın morali yerine geliyor böyle sonuç alanları gördükçe.

canım defne&doğa die bi marka. ben kullanmaya başlayalı nerdeyse 1 ay olmak üzere bi sıkılaşma ve selülitlerimde azalma var. ama sadece yağ ile olmadı bu plates te yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…