Gerçekten depresyon mu?

selena

araştırmacı
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2007
304
3
45
merhabalar Meltem hanım iki gün önce( halsizlik, sürekli uyku isteği, yorgunluk, el ayak üşümeleri, miğde bulantısı sayabildiklerim) şikayetleri ile iç hastalıklarına gittim tam kan tahlili yaptı her şey normal çıktı bana bunlar depresyon belirtileri dedi .ertesi günde bademciklerim şişti ve üzerleri bembeyaz oldu şu an antibiyotik kullanıyorum.benim merak ettiğim kan tahlilinde kandaki bütün değerler inceleniyormu mesela kanımda mikrop olupta yada miğdemde onlar bana bu rahatsızlığı yapıyor olamazmı .dizimdeki ağrıdan fizik tedaviye yönlendirmişlerdi ne yapayım şimdi kafam karıştı nereye gideyim sizce ?

Merhaba Selena, şikayetlerinizi doktorunuza iletmişsinizdir. O da bu şikayetleri yapabilecek etkenleri inceleyecek tahlilleri istemiştir. Çıkan sonuçlar normal olduğuna göre yapılması gereken bir psikiyatra başvurarak teşhisin konmasını sağlamak ve gerekli tedavinin oluşmasını sağlamak olacaktır.
Sağlıkla,
Dr. Meltem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…