geniyal bölge deodorantı

bynmtf

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2014
54
1
Kızlar genital bölge deodorantı kullanan var mı? İyi oluyor mu?

Nasil bisey ki o hic duymamistim ben

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben çalışırken kullanırdım,, yani akşam bir yerlere gidiceksem falan veya hava çok sıcak olduğunda bazende malum günlerde,,,

Peki gerçekten kokuyu önlüyormuydu işe yarıyormuydu, hangi marka kullanyrdun cnm

ben de hiç duymadım ya nasıl kullanılıyo zarar vermezm mi o malum bölgeye

Peki gerçekten kokuyu önlüyormuydu işe yarıyormuydu, hangi marka kullanyrdun cnm

evet işe yarıyordu, ben her zaman değil, acil durumlar için kullanıyordum, çalışırken,,, ben bir sakıncasını görmedim,,,,, markesını hatırlamıyorum, yurt dışından getirtiyordum ama burada vardır ph değeri olan genital deodorantlardan bakabilirsin tatlım,,,

Saol cnm, ilşki önceleri kullanılırsa zararı olur mu ki bilgnz varmı

İlşki öncesi kullanlrsa nasl olur ki acımı. Tadı diğer deodrnlar gbi

Bende onu araştırıyorum cnm zarar vermiyorsa çok iyi bşy

canım kimyasallar barındırıdığı için pek olumlu bi yanı olduğunu düşünmüyorum
sonuçta süreceksin ve saatlerce o kimyasallar o bölgede kalacak
mikrop yapma imkanı bile olduğunu düşünüyorum

Cnm haklısın aslında ama o bölgeye özel ya belki ara sıra kullanımlarda zarar vermez

Size tavsiyem genital bölgeye birakin deodoranti temizleyici hiçbir madde surmeyin...
Zaten salgilanan sivinin temizleyici özelliği var...
Koku icinse sık çamaşır değişimi, yada günlük ped kullanimo, pamuklu çamaşır kullanmak ve çok dar giysiler giymemek yeterli...
Hatta etek giyerseniz hiç koku olmaz havalanacagi için :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm sürekli iç çamaşırımı değştiriyorum sürekli yıkıyrm yinede koku olyor takntı haline geldi artk napcamı şaşırdım

Cnm sürekli iç çamaşırımı değştiriyorum sürekli yıkıyrm yinede koku olyor takntı haline geldi artk napcamı şaşırdım

Biraz koku olması normal. ..
Ama çok ağır bi koku varsa ve akintin da normalden farkliysa enfeksiyon olabilir. ..

Biraz koku olması normal. ..
Ama çok ağır bi koku varsa ve akintin da normalden farkliysa enfeksiyon olabilir. ..

Akıntmda fazla ilaç kullndm ama fayda etmedi tkrr bir doktra gitsem iyi olck sanrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…