Genital herpes

kandela56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2023
4
0
22
18 yaşındayım hiç ilişkiye vs. girmedim nasıl oldu bilmiyorum ama vajinamın iç dudak kısmında kabarcık gibi bişeyler çıktı internetten araştırdım partnerinizden cinsel yolla bulaşır yazıyor ama ben ilişkiye girmedim batma ve yanma oluyor idrarımı yaparken birde çok kaşınıyor benim gibi ilişkiye dahi hiç girmeden böyle birşey yaşayan var mı lütfen yardımcı olun

Benim öyle mi bulaştı bilmiyorum benim eşimde de öncesinde varmış bazı hastalıklar belki ondan geçmiştir. Geçti evet antiviral tedaviler uyguladı 2 krem 2 hap şeklinde geçti
Bana başka bı şekilde geçme şansı yok zaten cinsel yolla yurtta çok kaldım mecbur kalınca klozet vs. kullanıyordum ortaktı tuvalet mikrop kapıp olmuş olabilir

Bana başka bı şekilde geçme şansı yok zaten cinsel yolla yurtta çok kaldım mecbur kalınca klozet vs. kullanıyordum ortaktı tuvalet mikrop kapıp olmuş olabilir
Olabilir evet kimde vardı bilemezsiniz, hijyenik de biri değilse temas ettiği her yer maalesef risk. Bi gidin ama doktora muhakkak, bi netleşsin uçuk mu değil mi, ona göre tedavi başlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…