Genital hastalik mevcuttur ne demek bilen varmi

ne demek ne demek genital ne demek bilmiyor musunuz? genitalde yani üreme organında oluşan hastalık. cinsel ilişkiden bulaşır yani??

ne demek ne demek genital ne demek bilmiyor musunuz? genitalde yani üreme organında oluşan hastalık. cinsel ilişkiden bulaşır yani??
Anladim canim sagol gercekten bilmiyordum inanin buna ben surekli bos gebelik gecirdigim icin enfeksiyon yazacagina doktor sisteme yanlis yazmis bugun panige kapilip enfeksiyon bolumune gittim doktor diger doktorun yaptirdigi tahlillere bakti nasil boyle bir tani koymus bu tahlillere gore dedi bende hocam siz genede tahlil yapin dedi tam idrar ve kan testi istedi sistemi de duzeltti tekrar tesekkur ederim cevaniz icin enazindan kafamdaki supheden kurtuldum doktorun ufak bi hatasi neler yaratiyor malesef

Anladim canim sagol gercekten bilmiyordum inanin buna ben surekli bos gebelik gecirdigim icin enfeksiyon yazacagina doktor sisteme yanlis yazmis bugun panige kapilip enfeksiyon bolumune gittim doktor diger doktorun yaptirdigi tahlillere bakti nasil boyle bir tani koymus bu tahlillere gore dedi bende hocam siz genede tahlil yapin dedi tam idrar ve kan testi istedi sistemi de duzeltti tekrar tesekkur ederim cevaniz icin enazindan kafamdaki supheden kurtuldum doktorun ufak bi hatasi neler yaratiyor malesef
şikayet edin bence doktoru

şikayet edin bence doktoru
Aynen canim doktorda sasirdi devlet hastanesine godiyordum kadin doguma 18 hafta bos gebelik le bekletti onu bile soylemedim doktora bilse derdi sikayet et derdi enfeksiyon doktoru kim senin doktorun deyince bu hastanede deyince hemen baska hastaneye devam et dedi senin burayla isin yok dedi kadin dogum enfeksiyonu seninki dedi resmen seni basindan savmis desi yemin ederim googleye girip baktigim cok kotu hastaliklar vardi ais e varana kadar elim ayagim titredi doktor sagolsun icimi rahatlatti Allah hidayet akil versin boylelerine gercekten

Screenshot_2023-10-24-16-29-53.png

Canim dedigim gibi sisteme yanlis girmis bay zeki doktor testlerim temiz cikti sukurler olsun 🙏🙏🙏
ne kadar kötü bir doktor ya. bu konu hassas bir konu. Allah korusun insan her şey düşünür. eşiniz saçma sapan biri olsa görse bunu neler neler çıkarır. çok hassas bir konu. çok sevindim sıkıntı olmamasına

X