genital estetik yaptırmak istiyorum dikiş izi kalmayan deride sertlik bırakmayan doktor tavsiyeleri

cerenaygul

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
52
13
36
merhaba ben genital estetik yaptırmak istiyorum uzun süredir istanbulda doktor araştırıyorum.
yaptırmış olan arkadaşlardan memnun olanlardan doktor tavsiyesi rica edebilir miyim.
özgür beyle görüştüm ama karasız kaldım dikişlerin iz bırakması dikiş yerlerindeki sertliğin geçmemesi kişiye göre değişir dedi.
lütfen dikiş izi kalmamış deride sertliklerin geçtiği elastikliği değişmeden operasyon geçiren arkadaşlardan doktor tavsiyesi rica ediyorum..
derimde bazı sarkmalar var onları gerebilecek yaptırmış memnun olan arkadaşlardan doktor tavsiyesi var mı

İnternetten takip ettiğim bir dr var bu konuda sürekli ameliyatlar yapıp bilgi veriyor alanında bayada ünlü biri gökçen erdoğan

İnternetten takip ettiğim bir dr var bu konuda sürekli ameliyatlar yapıp bilgi veriyor alanında bayada ünlü biri gökçen erdoğan

teşekkürler ama ben istanbul için bakıyorum olan arkadaşlar tecrübelerini yazabilir mi benim durumla ilgili

Canım bn devlet hastanesinde oldum 1 hafta önce o bile ben sormadan hiç iz kalmicak çok ince iplik kullandım gorceksin dedi .). Küçük bir hastanede oldum oysa umarım dediği gibi olur bnm için önemli deil izi normal doğumdan sonra zaten vardı iz bnm için sikayetlerimin düzelmesi tabi.

Ama dikişler sertlik yapıyor eski elastikiyeti kalmıyor diye şikayetler gördüm orası hassas normal değil gibi ben de o sertlik kalır oturur kalkerken yürürken rahat edemem diye korkuyorum yok mu olmuş arkadaşlar tecrübesini yazacak

Bende oyle sertlik falan kalmadi vucudun yapisiyla alakali bence.Esra Cabuk Comerte yaptirdim ameliyati.Istanbul a da geliyor diye biliyorum.Arastir istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…