Genital Bölgemle Başım Dertte

nirorella

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2015
3
0
28
Merhabalar, yeni üye olmama rağmen son bir yıldır sitenin yakından takipçisiyim ama sorunuma çözüm bulamadığım için yeni konu açmaya karar verdim. Arkadaşlar, ben 19 yaşında bir kızım ve 2-3 senedir genital bölgemde kocaman kocaman hem de sert sivilceler çıkıyor. İlk başlarda sıkmıyordum ama patlayınca içinden irinle beraber kıl da çıktığını fark ettiğimden beri kıl orda büyüyüp daha büyük sıkıntılara yol açmasın diye sıkmaya başladım. Sıkıyorum sıkmasına da her yerimde leke kaldı. Bir de geçen sene çok kısa bir süre lazere gittim beni kıl sıkıntısından kurtarır diye, lazerden sonra genital bölgem iyice harap oldu, karardı, çukurluklar oluştu vs. Önceden oluşan çukurlara bir şey yapamayacağımı biliyorum ama en azından izler için ve yeni sivilcelerin çıkmaması için yapabileceğim bir şey varsa lütfen söyleyin. Daha 19um, bu sorun dışında gayet alımlıyım ancak genital bölgemin bu durumu yüzünden asla bir erkekle evlenemeyeceğimi düşünüyorum. Lütfen yardım edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…