Genital bölgede şişlik UTANMA

aiseyilmaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
1
0
31
Merhaba sırf bu soruyu sorabilmek için üye oldum bana yardım eder misiniz lütfen. başlıkta da yazdığım gibi genital bölgemde bir şişlik var. açıkçası yıllardır benle en az 10 yıldır.
bana bir zararı yok ama yıllar içinde biraz büyüdü. nişanlıyım 6 ay sonra evlenecegım nasipse. lazere başlayacağım ama lazer o şişliğe zarar verir mi vermez mi diye doktora göstermek istiyorum. hangi bölüme gitmeliyim genel cerrah mı kadın doğum mu?
şişlik vajina vs değil. yanakların başladığı yerde iki yanagın ortasında :/ ltfen yardımcı olun korkuylrum biyopsi felan alırlar diye. kıl dönmesi olabilr mi acaba

eğer ağrı yoksa kıl dönmesi değildir diye düşünüyorum. 10 yıldır sizinleyse keşke bu zamana kadar gösterseydiniz bi dr.a? inşallah önemli bir şey yoktur tabi ama her şeyin tedavisi var artık estetik olarak rahatsızsanız bi çaresi bulunur elbet acilen dr a gözükün buradaki insanlardan medet umulacak bir konu değil

Bartholin kisti olabilir gorsellerle bir karsilastirin istetseniz.kafanizda da cikabilirdi normal seyler bunlar

Benim de kasıkta vardı ve yaklaşık 10 sene sürdü bu durum .hiç bir şekilde ağrısı yoktu ama ileride sorun yaratır diye gidip genel cerrahi ile aldırmıştım.yani kıl dönmesinde illa ağrı olur diye bir durum söz konusu değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…