Genital bölgede geçmeyen sivilcemsi şey

crn_21

Aslan anası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2011
3.239
3.920
36
Arkadaşlar merhababenim uzun zamandır kafama takılan doktora gittiğimde de hep sormayı unuttuğum birşey var. Benim genital bölgede sol dudak üstünde 2 tane küçük sivilce büyüklüğünde ve görüntüsünde şey var. Aylar oldu asla geçmiyorlar. Tıraş bıçağı sürtmediği yada ben çok ellemediğim sürece orda olduklarını bile unutuyorum ama dediklerim olursa en az 10-15 dk deliler gibi kaşıma isteği başlıyor ve bu çok tatlı bi kaşıntı ve tatlılığına aldanıp aman kaşıyım nolcak dersem kaşınma süreci kaşımayı zor bırakacağım şekilde iyice uzuyor resmen kivrandiriyor. Siğiller hakkında bilgi sahibi değilim. Bu öyle bişey olabilir mi yoksa farklı bişey mi? Yaşayan bilen varsa aydınlatırsa sevinirim

Biri daha vardı canım aynı bu şekilde konu açan. O da aynısından bahsetmişti. Konu üstte dursun diye yazıyorum belki o sorusuna cevap bulmuştur da gelip yardımcı olur

bende de var öyle bir şey ama daha doktora gitmedim bilmiyorum. siğilden çok sivilceye benziyor benimki ama geçmedi de belki kıl dönmesidir bilemiyorum
Benimki de sivilceye benziyor aynı hatta ben ilk farkettigimde burda sivilce ne alaka demiştim ama aylar oldu gecmeyince sivilce olmadığını anladim.sende kaşıntı yapıyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…