genital bölge sivilcelenmesi

seda4429

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2011
28
0
bikini bölgesine ağda yaptıktan 1 2 gün sonra sivilcelenme oluyor bu 3 4 gün sürüryor nedeni ne olabılır.kullandıklarımda temız sonucta kullanılmamıs urunler.

ne tür ağda kullanıyorsunuz? Krem kullanmak, banyoda hafif kese yapmak vs iyi geliyor her bölge için batık sorununa. Bi de sir ağda kullanmaya başlayana kdar ben de bu sorun çoktu ama şimdi kalmadı gibi bişey.

benimde öyle oluyordu bi türlü geçmek bilmediler sonradan ucu çıkmayan ve daha büyük sivilceler çıkmaya başladı yaklaşık 1 ay sonra ucu çıkıyor ama sıkınca küçülmüyor yardım edin yaa 3 tane oldular ve çok büyükler çokta can yakıyorlar acaba doktora mı gitsem ? ne yapayım :S

folikülit diye bişi olabilir o bakteriyel enfeksiyon
yatkınsınızdır buna muhtemelen
bi dermatoloğa gösterin..

tek çözümü LAZERRR bence 1 a-seansta bıle cozuyo ama ajda yapınca yıne cıkar lazerle kılları yok etmen lazım

tek çözümü LAZERRR bence 1 a-seansta bıle cozuyo ama ajda yapınca yıne cıkar lazerle kılları yok etmen lazım

evet denedim bir kere acidiii baya bi acidi ama dayandm en azindan ağdadan iyidr ama tereddüte kaldm bi zarari olur mu fln die acaba yoksa sorun yok artik makine ile dewam süper :) jilettende kurtuldm demektir bu :)

evet denedim bir kere acidiii baya bi acidi ama dayandm en azindan ağdadan iyidr ama tereddüte kaldm bi zarari olur mu fln die acaba yoksa sorun yok artik makine ile dewam süper :) jilettende kurtuldm demektir bu :)

evet canım jiletten iyidir jilet bayagıs ertleştiiryor
zamanla makineye alışırsın
tüylerin boyları nasıl tahminim uzun olunca dah iyi alır bence

ewet zaten en son makine ile aldim şimdi yeni yeni çikiyorlar alt kisimlara değdiremeştm bilmedigm iiçin bi dahakine tümden alabilcem artk

bikini bölgesine ağda yaptıktan 1 2 gün sonra sivilcelenme oluyor bu 3 4 gün sürüryor nedeni ne olabılır.kullandıklarımda temız sonucta kullanılmamıs urunler.

canım bendede 2 aydır bu oluyor ve gittiğim kuaför bu konuda baya profesyonel bi çok seminere katılmış belgeler almış.. ve özellikle bikini bölgesinde henüz kendi dışında kimseye aldırmaz kuaförde.. onun söledeğine göre adet haftasında olduğunda ve adet bittikten sonraki hafta kıllarını aldığında böyle oluyor benimde adet düzensizliğim var kuaförde az uzakta oldumu 1 ay adet haftasında gittim bu ayda adetim biter bitmez gittim ona söledim bu durumu ve o nedenle olduğunu ve bu durumun 1 - 2 ay sonra düzeldğini söyledi..vucüt kendine anca gelir dedi...oda bi düğüne gidicem diye kolu aldım dedi gösterdi onunda öyle olmuştu adetime yakındı almak zorunda kaldm yoksa almazdm falan dedi... bilgin olSun.. ve söledğin gibi o gözenekler aldıktan sonra daha çok bikini bölgesi , onun yanları çok kızarıyor ve kaşınıyorççve bacağın ön kısmında dizin aşağı tarafı ama çok az kızarıyor...ben çok kaşındığı içi travazol krem kullanıyorum dindiriyor kaşıntısını..
ve çok fazla ucu çıkmayan kıllar kalıyor oda onun nedeni... onlarıda bu ay mesela cımbızla çıkardı bayan o gözenekte yani çıkmayanlar içten büyüyenler 3 er 3er çıkıyordu...

bi o duruma dikkat et bende etmeye çalışcam bakalım düzelcekmi ..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…